Обірвалося життя ексчоловіка Пугачової, розкрилися нові подробиці: “Потрібно покаятися…”

Відомий російський кінорежисер Олександр Стефанович помер від ускладнень, які викликав коронавірус

Як пише Politeka.net, відомий радянський та російський кінорежисер Олександр Стефанович був одружений із Примадонною Аллою Пугачовою чотири роки (1976-1980 рр). Як відомо, чоловік помер 13 липня на 77 році життя від наслідків коронавірусу. Однак нещодавно з’явилися нові подробиці смерті відомого режисера, про які розповіли у програмі Андрія Малахова “Пусть говорят“.

Так, з’ясувалося, що в останні тижні життя за кінорежисером доглядали російський художник Нікас Сафронов та його син Лука. За їхніми словами, 76-річний Стефанович часто хворів, бо постійно вмикав кондиціонер в машині. Тому коли кінорежисер почав себе погано почувати, подумав, що це грип чи ГРВІ й в лікарню не став звертатися, лікувався вдома антибіотиками.

За словами Луки Сафронова, вони з батьком знайшли для кінорежисера найкращих лікарів та ефективні ліки, однак нічого не допомагало. На госпіталізації вони не наполягали, бо сам Стефанович цього не хотів. У студії Малахова деякі експерти були обурені таким рішенням та навіть звинуватили Сафронових у смерті кінорежисера.

“Ви винні в тому, що з ним сталося. Потрібно покаятися”, – сказав один із експертів.

На це Нікас Сафронов сказав, що його син має хороші зв’язки в медичних колах, тому Стефанович отримав найнеобхідніше лікування, однак у пізніше чоловіка все ж госпіталізували. Його оглянули і здивувалися, що всі показники в нормі. Але на наступний день, як тільки він зняв маску, сатурація впала до 70 – що є критичним показником. Його тут же підключили до апарату ШВЛ, але це не допомогло.

Нікас та Лука Сафронови сказали, що Стефанович завжди слідкував за здоров’ям, а в лікарню не лягав через зобов’язання перед “Першим каналом”.