Одним ще по 80 грн, іншим по 800: в Україні знову перерахують пенсії. Хто отримає найбільше

В уряді заявили про те, що вже 1 грудня поточного року в Україні перерахують виплати

Останнім часом уряд виробляє регулярні перерахунки пенсійних виплат для різних категорій одержувачів виплат. На початку грудня 2021 року відбудеться ще одне таке збільшення, яке пов’язане із зростанням мінімальної заробітної плати, а також із зростанням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. про це повідомляє iнформаційний портал “РБК-Україна“.

Глава уряду Денис Шмигаль заявив, що в грудні цього року розмір мінімальної заробітної плати підніметься з 6 тисяч гривень до 6500 гривень. Це, в свою чергу, відіб’ється на розмірі мінімальної пенсії, яка зросте з 2400 гривень до 2600 гривень. Нагадаємо, що мінімальна пенсія в Україні становить 40 відсотків від мінімальної заробітної плати. Варто, однак, відзначити, що подібну мінімалку будуть отримувати тільки ті пенсіонери, які після досягнення 65 років виконали вимоги по трудовому стажу в 35 і 30 років для чоловіків і жінок відповідно.

Крім цього, прожитковий мінімум в країні зросте на 80 гривень, проте деякі пенсіонери отримають і по 800 гривень. Надбавку в 80 гривень отримають українці, які отримують мінімальні виплати для непрацездатних осіб, у зв’язку з чим “мінімалка” підніметься з 1854 гривень до 1934 гривень. Максимальна ж пенсія в Україні, відповідно, взимку доросте до 19 340 гривень.