Одногї ночі син привіз усі свої речі до нас. Повідомив що хоче розлучитися.

Мій сина Роман дуже добрий і ніколи нічого не жаліє, завжди вісм допоможе.Чвсто були люди, які хотіли користуватись моїм сином. Тепер використовує його невістка і моя сваха. Як тільки він це зрозумів одразу приїхав додому.

Невістка проста дівчина, із свахою я зустрічалася тільки один раз на весіллі і нічого про неї знала. Ми хотіли допогти синові із весіллям, але він відмовся. Жили молодята у квартирі моє мами, бабуся заповіла її Роману. Тоді ми зробили в тій квартирі ремонт, щоб допогти сину. Ми замінили все в тій квартирі, а решту вирішили подарувати грошима на весілля.

Бачила сваха також конверт дарувала, але я не знаю, що там було.Вона дуже гарно виглядала, як наречена. Я подумала, яка ж красива доглянута жінка.

Після весілля все повернулося на свої місця. Ми до них приїждали, коли нас покличуть, а так ми на роботі працюємо і вільного часу майже не маємо. Роман нам не розказував, що в нього у сім’ї. Ми пропонували свою домогу, але він відмовлявся.

Кілька місяців тому син прийшов до нас із речами.Повідомив, що буде розлучатися і буде жити у нас. Це було для нас як сніг на голову. Невістка говорить, що вони просто посаврилися і нічого серйозного. Але я не вірю.

Зранку я пробувала від нього щось дізнатися, але він відмовчувався. Але скоро він став зімною поговорити, бо йому було дуже тяжко. Я дізналася, що все через тещу, бо мій син повинен оплувати заборгованість тещі. Вона не працює, а гроші витрачати любить. Вона завжди позичає гроші, а віддає мій син Роман. Син заявив своїй дружині, що це йому набридло і витрачати гроші на тещу він не буде. Тоді невістка згодилася із ним. І довгий час вони не давали їй грошей, хотіли мати свої збереження, і в них все виходило. І одного дня коли Роман подивився дог грошей нічого в них не було. Теща приходила і невістка віддала всі гроші, щоб вона віддала свій вкотре великий борг.

Невістка не розуміє у чому справа, вона ж допомагала свої мамі. Я не хочу до них вмішуватися, але сина я зажди підтримаю.