Олег Винник серйозно захворів. На одному концерті за кулісами він впав

Олег Винник скасовує свої виступи по усій країні. І причина цьому – не лише посилення карантинних обмежень у містах, а й серйозна хвороба поп-ідола української сцени.

Принаймні, про це розповідають журналісти програми “Викриття”, яка виходить на каналі LIVE.

Яка хвороба у Олега Винника?

У сюжеті зокрема йдеться про те, що зараз Винник перебуває на лікарняному.

З чим же це пов’язано?

Річ у тім, що один зі своїх сольних концертів в регіонах Олег перервав уже на п’ятій пісні і не зміг продовжити виступ.

Пізніше артист оприлюднив відео звернення до глядачів, у якому вибачився і пояснив, що все через довготривалий ларингіт, який не проходить вже кілька тижнів.


“Я чула про те, що Олег Винник скасовує свої концерти через хворобу – у нього ларингіт. Можливо, це через перевтому голосу. Я знаю, що в нього зараз тур по Україні і ніби на одному концерті за кулісами він навіть впав”, – прокоментувала викладачка з вокалу Маргарита Мороз.

Винник має проблеми з голосом через куріння?

Журналісти пояснюють проблеми з голосом у Олега тим, що він – нікотинозалежний.

А куріння, як відомо, має негативний вплив на голосові зв’язки.

“На всіх відео папараці співак завжди із цигаркою: він курить до репетиції, у перервах, після виступів, на балконі вдома та на вулиці”, – йдеться у сюжеті.

Олег Винник серйозно захворів. На одному концерті за кулісами він впав

Скриншот з відео

Лікар Отто Стойка, як і педагог вокалу, зазначає, що на стан здоров’я також дуже впливає щільний графік артиста та ненормований робочий день, коли пізні виступи, мало сну та багато переїздів.

“Олегу Виннику це може загрожувати тим, що він просто тимчасово втратить голос. Таке буває навіть з оперними співаками, це може навіть бути хронічний процес, який періодично буде його спіткати”, – пояснив лікар.