Ось що трапиться, якщо ви будете з’їдати по 3 фініка в день!

Любите фініки? Виявляється, ці солодощі ще й мають масу корисних властивостей!

1. Артерії

Величезна кількість калію в фініках допомагає не тільки підтримати серце, а й звільнити закупорені судини. Саме це і знижує ризик нападів і серцевих захворювань. Всього три фініка в день – і ваші судини легко очистяться.

2. Печінка

Фініки допоможуть вашій печінці позбутися від токсинів, знижуючи ризик появи цирозу.

3. Серце

Для серця фініки – найкорисніший продукт. Дуже часто медики рекомендують їх у вигляді профілактики серцево-судинних захворювань. Не дивно – фініки багаті калієм, знижують рівень холестерину, очищають судини.

4. Очі

Пам’ятайте, в школі нам рекомендували їсти моркву для зору? Виявляється, фініки набагато ефективніші і набагато смачніші. Ці солодкі плоди дуже багаті вітаміном А. Більш того, вони виробляють в організмі речовину, що допомагає захистити оболонку ока від сонячних променів.

5. Енергія

Фініки дуже поживні. Спортсмени весь час їдять їх під час перекусу. Великий вміст цукру і корисних жирів в них допомагає нам відчувати ситість. 3 фініка = енергетичний заряд на цілий день.

6. Травлення

Як ми вже зрозуміли, фініки володіють відмінним очищаючим ефектом. Але допомагають вони не тільки судинам, але ще і шлунку. Саме тому вони ідеальні для травлення. Фініки мають особливі кислоти, які сприяють перетравленню їжі. Іноді лікарі рекомендують їх навіть при профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту і навіть раку шлунка.

7. Знеболювальне

Важко в це повірити, але це так. Фініки – відмінне знеболююче! Більш того, на відміну від медикаментів, вони не викликають ніякого звикання, хоча … це як подивитися. Фініки володіють особливим антибактеріальним ефектом, знижуючи в організмі активність інфекцій, а як результат – чутливість до болю.