Ось що треба робити, якщо вашу карту «з’їв» банкомат. Трюк від співробітника банку

Кожен з нас знає про неприємну ситуацію, коли банкомат з невідомих причин “з’їв” карточку. Особливо прикро, якщо це відбувається не у вашому місті, чи навіть, в іншій країні.

Тоді треба змиритися з втратою, зв’язатися з банком, потім – сходити в найближче відділення банку для отримання нової карти.

Але це потребує багато часу. Тому мій знайомий співробітник банку показав спосіб, як, все-таки, повернути собі картку. 

Якщо у вашому житті все-таки трапилася така неприємність, не панікуйте. Просто скористайтеся інструкціями, наданими фахівцями з контактного центру. Джерело

Щоб витягти банківську карту, яку «проковтнув» банкомат, потрібно від 3 до 5 хвилин утримувати клавішу «Скасування».

Навіть якщо у вас затекла рука і вам здається ця затія безглуздою, не відпускайте клавішу ні в якому разі!

Банкомат в кінці кінців запропонує вам скасувати операцію. Все одно не відпускайте клавішу «Скасування». Утримуючи її, натисніть «Так» іншою рукою і отримаєте вашу картку назад.

Ось ще кілька порад на випадок, якщо банкомат не віддає вашу карту:

Зачекайте 10 хвилин, поки банкомат перезавантажиться.

Є ймовірність, що програмне забезпечення скине всі операції самостійно, і вашу карту виплюне назад.

Зв’яжіться з вашим банком або компанією, яка обслуговує банкомат.

Зателефонуйте на гарячу лінію вашого банку, щоб повідомити їм про те, що трапилося і заблокувати карту.

Якщо змогли дізнатися номер компанії, яка обслуговує банкомат, то зв’яжіться та з її працівниками. Компанія може надіслати фахівця, який дістане вашу карту.

Спробуйте зрозуміти, чому ваша карта була проковтнута.

Бувають випадки, коли банкомат працює дуже повільно через якісь маніпуляції, які виконали з ним аферисти. Іноді трапляється, що механізм вилучення не працює і виштовхує карту так, що видно тільки її край.

У США, наприклад, ваша карта виштовхується набагато раніше, ніж в Європі. Є кілька країн, в яких довжина пін-коду може відрізнятися від звичного нам чотиризначного.

Можливо, ви просто ввели неправильний код кілька разів.

Запишіть час і запам’ятайте місцезнаходження банкомату.

Запишіть час, коли банкомат проковтнув вашу картку. Згадайте якомога більше деталей: дату, місце, де ви знаходитеся, тип банкомату (якщо можливо).

Наприклад, цей банкомат знаходиться за межами банку або в його приміщенні, він встановлений на вулиці або в торговому центрі.

Крім того, у нього є серійний номер, логотип або інші розпізнавальні знаки? Сфотографуйте всі ці деталі і сам банкомат на телефон.