Остання воля мого покійного сина, після якої в житті з’явився новий сенс

Ця історія почалася з великого горя. Валентина була вже практично без сил від багатогодинного очікування. Сьогодні її молодшому синові Сергійку роблять складну операцію. Вона молилася і чекала …

Нарешті, за матовим склом дверей операційної з’явився силует чоловіка. Це був хірург, який робив операцію синові. Валентина тут же кинулася до лікаря. Але він, знявши маску з обличчя і не дивлячись їй в очі, нічим порадувати її не зміг.

Хоча лікарі зробили все, що змогли, щоб врятувати хлопчикові життя. Він помер! По щоках Валентини покотилися сльози.

Минуло три місяці, а неприборкана туга ніяк не відпускала Валентину. Тепер її життя розділилося на 2 половини – «до» і «після». Горе все випалило у неї всередині.

Останнім часом їй часто снився один і той же сон: вона з молодшим сином знаходиться на великій галявині, яка була вся всіяна квітами. Але Сергійко стояв не поруч з нею, а вдалині з великим букетом ромашок. Валентина починає бігти до нього, але він не наближається до неї, а все більше і більше віддаляється.

І в якийсь момент він зникає, как-будто розчинившись в повітрі. Залишилася тільки хмара з білих пелюсток ромашки, які повільно опускалися на землю. Підбігши до цього місця, Валентина побачила викладену з пелюсток напис «вул. Садова, 15 ».

Подзвонив старший син Микола. Йому було 18 років, і він вже був студентом столичного університету. Повідомив, що приїде на вихідні, і що дуже скучив за маминими млинцями.

Валентина виявила, що вдома не було молока. Спочатку вона хотіла послати в магазин чоловіка Станіслава, але потім передумала і вирішила піти сама, щоб трохи розвіятися. Життя триває … Треба взяти себе в руки і жити далі! Адже у неї є старший син Микола, який теж потребував любові і турботі.

У магазині вона купила, як і збиралася, молоко, а також улюблені солодощі Миколи. Сплативши в касі свої покупки, вона попрямувала до виходу, як раптом почула дитячий сміх. Голос був до болю знайомий. Так сміявся її синочок Сергійко.

Валентина кинулася в ту сторону, звідки чувся дитячий сміх, збивши при цьому рекламну вивіску. Коли вона нахилилася, щоб підняти її, жінка буквально оторопіла. На вивісці була написана та ж адреса, яку вона бачила уві сні.

Валентина зрозуміла, що це не просто так. Її син Сергійко щось хотів їй сказати!

Увечері приїхав старший і тепер уже їх єдиний син Микола. Вечеря пройшов в теплій сімейній обстановці. Валентина напрочуд швидко заснула, але вночі її розбудив спів, яке долинало з ванної кімнати. Вона знову почула голос Сергійка. Він співав свою улюблену пісеньку.

У неї перехопило подих і шалено закалатало серце. Валентина пішла у ванну, але там нікого не виявилася. Жінка вирішила, що це розігралася її хвора фантазія.

Щоб прийти до тями, вона включила воду і вмилася. Потім для чогось намилила руку і провела мильною рукою по дзеркалу. Несподівано мильна піна почала приймати форму букв, і на дзеркалі з’явилася знайома адреса «вул. Садова, 15 ». Валентина вирішила перевірити цю адресу в Інтернеті.

Жінка в результаті пошуків з’ясувала, що це адреса дитячого будинку. На його сайті вона побачила фотографію хлопчика, якого звали Іван. Йому було 4 роки. Батьки Іванка загинули в автокатастрофі кілька років тому. Після загибелі батьків його виховувала бабуся, але півроку тому вона померла, і хлопчик потрапив до дитячого будинку.

Валентина все розповіла чоловікові, про її сни, про подію в магазині, про те, що трапилося вночі у ванній. Станіслав до великої радості Валентини сказав, що сьогодні ж вони обов’язково поїдуть до дитячого будинку.

Директор дитячого будинку трохи розповіла про Іванка. Його намагалися кілька разів усиновити, але хлопчик на відріз відмовлявся знайомитися з майбутніми батьками. Він говорив, що за ним прийдуть його тато і мама. Про це йому сказав його друг Сергій, який з’явився у нього недавно.

Валентина та Станіслав мовчки переглянулися. Виявляється, їх синочок вирішив допомогти осиротівшому хлопчикові.

Коли Валентина і Станіслав увійшли в ігрову кімнату, вони відразу впізнали Іванка. Він разом з іншими дітками будував з кубиків вежу і наспівував улюблену пісню Сергійка. Побачивши людей, хлопчик побіг їм назустріч, радісно вигукуючи, що приїхали його мама і тато.

Через місяць, оформивши всі необхідні для усиновлення документи, Валентина і Станіслав приїхали в дитячий будинок за Іванком. У них з’явився ще один чоловічок, заради якого варто було жити.

Перед виходом Іван раптово висмикнув свою долоньку з рук і сказав:

– Мама, почекай! – хлопчик озирнувся кудись у далечінь, в кінець коридору, – Там Сергійко, він хоче з нами попрощатися!

Іванко миттю рвонув в кінець коридору, до самого вікна, постояв там трохи, обернувся і побіг назад, до своїх нових мами, тата і старшого брата. А за тим вікном, де стояв Сергійку, звідки не візьмись замайорів красивий білий голуб. Він облетів будівлю, покружляв над головами і полетів вгору, розчинившись в хмарах.

У цій історії щасливий кінець. Валентина та Станіслав щасливі від того, що змогли виконати останню волю їх синочка Сергійка, і дати маленькому Іванку шанс на турботу і любов. Це ще раз доводить, що наш світ сповнений добра!