Пенсіонери отримуватимуть більше, розкрито суми: “Вже з 1 грудня”

Пенсії українців знову зростуть вже з 1 грудня. Детальніше про зростання виплат розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Як відомо, з 1 грудня в Україні мінімальна зарплата підніметься з 6 тисяч до 6,5 тисяч гривень. З урахуванням того, що до даного показника прив’язаний розмір мінімальної пенсії, українські пенсіонери також можуть розраховувати на збільшення виплат.

У своєму Телеграм-каналі Шмигаль повідомив, що Кабмін вже збільшив фінансування Пенсійного фонду, що дозволить підвищити розмір пенсій. Так, з 1 грудня мінімальна пенсія в Україні налічуватиме 2600 гривень.

У повідомленні Шмигаля уточнюється, що Кабмін збільшив дохідну і видаткову частини Пенсійного фонду України на більш ніж 18 млрд гривень.

Варто відзначити, що мова йде про зростання мінімальної пенсії за віком для пенсіонерів від 65 років за умови наявності у них стажу роботи в 30 років для жінок і 35 років для чоловіків.

Додамо, що раніше в Мінсоцполітики заявили, що незабаром розмір пенсій в Україні може різко зменшитися. Якщо зараз пенсії розраховуються в обсязі 30% від зарплати, то в майбутньому вони можуть скласти 20% від зарплати. Це пов’язано з дефіцитом Пенсійного фонду країни.