«Перші 1,5 л повинні бути випиті до 16:00!» Важила – 90, зараз 75, продовжую …

Памятайте, що важливим елементом схуднення є вода!

Доросла людина має випивати від 1,5 до 2 літрів води в день. Щоб не робити узагальнень, дотримуйтеся таких пропорцій: з розрахунку 30 мл рідини на 1 кг ваги. Також зверніть увагу, що перші 1,5 л повинні бути випиті до 16:00.

Для вас ми підготували дійсно ефективний засіб, який чудово очищає організм, нормалізує метаболізму та виводить токсини.

Вода Сассі для очищення організму

Вода Сассі не тільки корисна, а й дуже смачна. Вода практично не має ніяких протипоказань. Вода Сассі не тільки допомагає скинути зайву вагу, але і дає нашому організму дуже багато вітамінів і корисних речовин. Вітамінна вода активно виводить шлаки і токсини з організму, що дає можливість швидко прибрати боки з талії.

Рецепт приготування:

Для приготування цієї води, нам необхідна чиста вода, лимон, огірок, ложка подрібненої свіжого імбиру, м’ята.

Перед приготуванням води, необхідно вимити всі інгредієнти. Знімаємо шкірку з огірків, нарізаємо їх тонкими кружечками. Далі нарізаємо лимон кружальцями не знімаючи шкірку.

Складаємо всі інгредієнти в заздалегідь приготовлену ємність. Ми залишаємо напій настоюватися в прохолодному місці всю ніч.

Цей напій дуже смачний і його можна пити постійно, тим більше в жарку пору року. Щоб не викликати ніякої зворотної реакції, краще дотримуватися норми як і для звичайної питної води, яку нам треба вживати в кількості 1,5-2 літра в день. Дієтологи рекомендують для швидкого ефекту випивати по одній склянці на годину. Бажано до вечора, ви повинні випити денну норму.

Цей чарівний напій призводить до зниження ваги, виведенню шлаків і токсинів, прибирає зайві сантиметри з боків, робить наш живіт струнким. Покращує роботу шлунково-кишкового тракту, зменшує газоутворення, прискорює розщеплення жирів, прискорює обмін речовин, полегшує швидке виведення продуктів метаболізму.

Джерело