Перші заморозки. Синоптики назвали українцям дату перших “мінусових” температур. Швидше, ніж хотілося б

Українцям розповіли, коли очікувати перші заморозки. Осінь поспішає зайняти свої володіння, так що пора діставати теплі речі.

Літо в Україні закінчилося, тому тепла погода не затримається. Їй на зміну прийдуть холодні ночі, дощі і навіть перші заморозки. Таку погоду в Україні обіцяють синоптики на найближчий час.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій попередила українців, що вже за кілька днів до нашої країни прийдуть перші заморозки. 6-7 вересня заморозки на грунті очікуються по всій території країни, виключаючи Закарпаття і південні регіони. А 8 вересня заморозки очікуються в східних і південно-східних областях країни. Температура вночі опуститься до 0-3 градусів.

Інформацію ДСНС підтверджує і синоптик Наталка Діденко. У своєму Фейсбуці вона опублікувала прогноз погоди на найближчі кілька днів.

«У ніч на понеділок можливі заморозки на грунті. Південна частина та Закарпаття радо не приїдуть до такого холодного прогнозу)”, – зазначила у своєму прогнозі український синоптик.

Так що українцям залишається насолоджуватися останніми теплими днями і готуватися до похолодання. Щоб не захворіти, рекомендуємо заздалегідь підготувати теплі речі, які стануть в нагоді вже 6-8 вересня, а також подбати про зміцнення організму. Не зайвим буде ввести в раціон продукти, які містять вітамін С, пропити курс вітамінів, зробити сезонне щеплення від грипу, а також вакцинуватися від коронавірусу, нову хвилю якого лікарі очікують вже в цьому місяці.