Підсипали! “Вибухова правда” – нові деталі, він не змовчав: моментальна смерть. Одна таблетка і все

Ексзаступник глави МВС генерал-лейтенант міліції Геннадій Москаль розповів, чим небезпечний метадон, який виявили в крові у померлого депутата Антона Полякова. Про це Москаль розповів в ефірі програми «Хард з Влащенко» на телеканалі «Україна 24».

«Метадон – це синтетичний наркотик, який замінює наркотики опійної групи. Він застосовується в невеликих дозах, і він сильно б’є по серцю. У всіх країнах над ним дуже великий контроль. Він може призводити до інсультів, інфарктів, зупинки серця та інших хвороб серцево-судинної системи. З горілкою – це все, це смерть», – сказав він.

Москаль переконаний, що сам Поляков не став би вживати метадон.

«Я подивився два останніх відео, де Поляков виступав. За його жестикуляцією, і я збільшував, щоб подивитися на зіниці, – він не вживав наркотики. Я це говорю як людина, яка почала боротися з наркоманією, коли ще навіть не було відповідних законів.

Немає у нього ознак того, що він вживав наркотики. Його метадон легко підкинути в горілку, він швидко розчиняється. Є дуже багато питань, і головне – чи не всипав йому хтось під час вживання алкоголю таблетку – а там і чверті таблетки було б достатньо, щоб викликати гострий сердечний стан», – сказав він.

У свою чергу, Смерть нардепа Антона Полякова могла бути навмисним вбивством, заявив політичний експерт Геннадій Дубов. Так він прокоментував результати експертизи, яка виявила в крові депутата метадон.

“Обставини говорять скоріше на користь версії навмисного вбивства. Дуже дивний препарат — метадон, це синтетичний наркотик, який використовується зокрема і для лікування героїнових наркоманів чи інших опіатних наркоманів.

Він випускається промисловим способом, і його, на мою думку, набагато важче знайти, до того ж не прийнято в тих колах серед людей, які вживають наркотичні речовини, саме це. Це скоріше про людей з підворіття. А народний депутат — це дуже дивно. Я не виключаю, що могли таблетку кудись підкинути, в їжу або напої, і сталося те, що сталося”, — сказав він.

Експерт допускає, що це може бути пов’язано з політикою, хоча є сумніви.

“Перше, що спадає на думку, коли мова йде про смерть народного депутата, що це може бути пов’язано з його політичною діяльністю. Хоча, з іншого боку, все одно незрозуміло. Те, що він робив різкі заяви — так купа депутатів робить ще більш різкі. Всі, слава Богу, живі-здорові. А те, що Поляков говорив про конверти з грошима – так про це тільки ледачий не говорить”, — сказав він.

Нагадаємо, слідчі розглядають дві версії смерті Полякова.

Спікер МВС зазначив, що проводитимуть «глибокі« дослідження, щоб з’ясувати, «який саме метадон, коли він потрапив в організм стосовно часу смерті та як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого«.

«Версії дві – або був злочинний характер смерті, або ні. Або він сам вжив препарат, який можливо став причиною смерті, або його отруїли. Іншого не може бути», – сказав він.

Зазначимо, що метадон – це напівсинтетичний наркотичний лікарський засіб, котрий заборонений у всіх країнах світу поряд із кодеїном і декстрометорфаном, через високу смертність і наркоманію.

Зараз важливо, щоб слідство тривало і встановило, яким чином потрапив цей метадон в організм Антона Полякова, й інші деталі, пов’язані з цим. Дуже страшна новина, можу тільки висловити співчуття рідним”, – зазначила раніше в “слузі ароду”.