Після народження сина дівчина припинила відчувати біль — її це не надто хвилює, а близьке оточення б’є на сполох

Тепер вона зовсім не відчуває біль.

Дівчина з Англії народила дитину і отримала супергеройську здібність. Тепер вона не відчуває болю, навіть коли ламає собі кістки. Сама мама не переживає через набуту особливість, а ось її рідні б’ють на сполох і радять британці звернутися до лікаря, інформує Ukr.Media.

У Емілі Медлі з міста Олдем був стандартний больовий поріг, але усе змінилося у 2015 році, коли дівчина народила сина Алфі. Як зізналася мама, до своєї вагітності її тіло було набагато чутливішим і, наприклад, від слабкого удару вона могла розплакатися.

“До того, як у мене з’явився Алфі, я могла вдаритися пальцем ноги і відчути сильний біль.”

За словами Емілі, дивні зміни вона відчула, коли у неї почалися перейми. Дівчина повідомила лікарям, що не відчуває болю, щобільше, під час самих пологів Медлі їла чипси, поки лікарі робили свою справу. Фахівці здивувалися поведінці пацієнтки, але не стали робити висновки.

“Я боялася пологів, але це було зовсім не те, чого я очікувала. Я просто їла чипси і дивилася телевізор.”

Можливо, лікарям варто було обстежити Емілі, адже до 2020 року вона зовсім забула, що таке біль. Коли вона отримала перелом і сильний опік, то навіть не поморщилася. Британка не може пояснити причину свого стану, але і до лікарні йти не поспішає.

“Я ніколи не була у лікарів, щоб зрозуміти, чому я не відчуваю болю.”

Якщо Медлі все влаштовує, то її близькі б’ють на сполох. Вони бояться, що дівчина може випадково нашкодити собі, і хочуть, щоб фахівці поставили їй діагноз. Втім, Емілі не хоче слухати поради родини і вважає, що їй нічого не загрожує.