Після вчинку нареченої ніхто з батьків не міг її зрозуміти. – Може таки одумається. Адже весілля, це важливий крок для кожної людини, і не кожен може впоратися з емоціями.

Після вчинку нареченої ніхто з батьків не міг її зрозуміти. – Може таки одумається. Адже весілля, це важливий крок для кожної людини, і не кожен може впоратися з емоціями. – А ось свати навіть у сторону цієї сім’ї не хотіли дивитися. Вони вважали, що така близька їм “невістка” зрадила їх сина, а значить і їх самих. – Лише Настя, повернувшись того вечора додому, довго не могла заснути

Настя і Максим товаришували з дитинства – разом ходили в школу, гуляти, на гуртки. А далі, як і можна було здогадатися, дружба переросла в щось більше. У глибині душі Настя розуміла, що це не любов, а, скоріше, звичка, але відкидати Максима не стала. Втім, вже тоді дівчина бачила, що характер її обранця далеко не ідеальний.

Нарешті, в один прекрасний день хлопець покликав кохану заміж. Спочатку Настя засумнівалася, але під тиском батьків (та й власних сумнівів – щоб в дівках не засидітися) Відповіла згодою.

Перед весіллям вони вирішили обговорити деякі деталі, щоб потім не було до нікого претензій.

Першим виступив Максим: моя дружина повинна самостійно оплачувати свої витрати (включаючи спільний похід в кафе і поїздку на таксі і на море). Повинна прислухатись до його думки: від зовнішнього вигляду, до високооплачуваної роботи (благо, цим пунктом Настя відповідала). Нарешті, в їхній родині дружина повинна бути такою ж “опорою”, як і сам чоловік, щоб, якщо знадобиться, могла все взяти в свої руки.

Родичі з боку Насті запевняли, що це цілком розумні і навіть обов’язкові вимоги, а тому, довелося закрити на це очі. Хоча дівчина і раніше не була згодна з тим, що в любові є місце будь-яким “правилам”.

І ось, за тиждень до торжества, Максим і Настя вирушили з друзями до ресторану. Як і раніше, дівчина платила за себе самостійно, подумки заздрячи другій парі, яка вирушила разом з ними – той молодий чоловік не рахував грошей, витрачених на улюблену, намагався розвеселити її і порадувати. Хіба не так повинні виглядати нормальні відносини? Повернувшись того вечора додому, Настя довго не могла заснути…

Все ж, вона куди більше хотіла відчувати себе щасливою, а не змученою нескінченними вимогами і зауваженнями чоловіка. І ось, в якийсь момент, Настя зрозуміла, що зовсім не любить Максима. Це була просто багаторічна звичка і її відповідь на пропозицію одружитися була продиктована виключно якимось “обов’язком”. Але ж насправді вона нікому і нічого не винна!

Протягом тижня дівчина зважувала всі “за” і “проти”, а в ніч з п’ятниці на суботу (як раз в цей день було призначене весілля), подзвонила Максиму і чесно зізналася: заміж за нього вона не піде. Сльози, вибачення, сором – це було важко, але вона повинна була подолати себе заради власного блага. Що ж стосується Максима, то він, зрозуміло, був пригнічений і просто мовчки прийняв усе як є.

Цього не могли зрозуміти і батьки нареченого і нареченої – адже все вже було підготовлено до весілля! Мати і батько Насті вирішили, що дочка все це зробила через хвилювання перед спільним з чоловіком життям, а батьки Максима тепер навіть не вітається зі сватами, які так і не відбулися, хоча живуть в одному маленькому містечку.

Минуло пів року. Настя нітрохи не шкодує про свій вибір, зустрічається з іншим чоловіком і тепер точно знає, що справжня любов – існує!

Тепер Настю по-справжньому кохають, і не вимагаю підписувати “контракт” перед важливим днем у їхньому житті.

Завжди треба прислухатися до свого серця, воно то підкаже вірний шлях.