Побувавши в Німеччині, я навчилася у німецьких жінок слідувати цим 5 правилам, і стала набагато щасливішою

Всі жінки виховуються в різних умовах. Однак незважаючи на відмінності в менталітеті і життєвих цінностях, кожна жінка хотіла б бути по-справжньому щасливою. Побувавши в Німеччині, я навчилася у німецьких жінок слідувати декільком правилам, щоб стати щасливішою.

Не ставляться до чоловіка як до способу вирішення проблем

Це одна з важливих порад, які пропагують німецькі фрау. Треба сказати, це не має ніякого відношення до загальносвітової тенденції емансипації. Справа не в цьому.

Чоловіки, які з’являються у вашому житті, – це не назавжди. Крім того, ваш супутник може бути звільнений з роботи і більше не зможе вирішувати ваші проблеми. А що якщо він просто піде? Довга депресія, наповнена сльозами і тужливими думками?

На жаль, більшість жінок зовсім не замислюються про це. Вони настільки одержимі ідеєю вийти заміж, що готові не звертати уваги навіть на погані риси характеру партнера. Звичайно, немає нічого поганого в прагненні знайти людину, на яку можна буде покластися в скрутну хвилину.

Однак важливо навчитися самостійно справлятися з власними проблемами, а не підшукувати чоловіка, який їх вирішить. Будь-яка пристрасть поступово вщухає, змінюючись монотонним побутом. Якщо на початку відносин ваш чоловік поводився як лицар, готовий вирішувати всі проблеми, то тепер він може відмовитися це робити.

Бути собою, а не додатком до іншої людини

Незважаючи на красу, наші жінки не навчилися себе цінувати. Часта проблема полягає в тому, що вони нерозривно пов’язують своє життя з кимось іншим, намагаючись бути вірною дружиною, турботливою матір’ю і т.д.

Німкені не принижують тих, хто прагне реалізуватися в материнстві або заміжжі. Однак вони не роблять ні те, ні інше єдиною метою свого життя. Уявіть, якщо ваш партнер виявиться безплідний. Ви змиритесь або підете шукати іншого, будучи одержимою метою народити дитину? Краще бути готовою до такого повороту подій і не робити народження дитини єдиним сенсом власного життя.

Ніхто у нас не замислюється про почуття жінки, яка не змогла народити дитину або вийти заміж.

Особисте життя інших людей – їх особиста справа

У Німеччині не прийнято ставити запитання на кшталт «Чому ти не одружений / незаміжня?», «Чому у вас немає дітей?» або «Коли діти?» До речі, навіть вік у інших людей запитують вкрай рідко.

Для нас це здається неймовірним, але німці дійсно не відчувають підвищеного інтересу до чужого особистого життя. Якщо ви захочете поділитися подробицями свого приватного життя, ніхто не заборонить це зробити. Однак при цьому ніхто не буде смикати за найпотаємніші ниточки вашої душі.

Потрібно бути простішими

Плести інтриги або щось замовчувати – це не про німкень. Вони безпосередньо можуть сказати, коли їх щось не влаштовує.

Якщо у неї депресія, вона не змушує себе все робити через силу. Наприклад, якщо вона не хоче вирушати на зустріч з друзями, то чесно про це скаже, а не стане придумувати безглузді причини або посилатися на обставини непереборної сили, які їй раптово завадили.

Природна краса

Зовнішній вигляд – окрема тема. З боку здається, що німкеням зовсім байдуже, що одягати. Вони не соромляться з’являтися на вулиці в розтягнутій толстовці. У наших же жінок кожен вихід з дому схожий на свято, якому передують ретельні збори.

Німкеня не стане терпіти незручності, надягаючи замість високих шпильок щось більш зручне. Яскравий макіяж, сукня і туфлі – це наряд для свята, а не для повсякденного носіння.