Почувши шум у стіні, люди просканували її інфрачервоним випромінюванням — під цеглою чекав великий сюрприз

Бджоляр показав, можна навіть сказати, дуже неприємну ситуацію, яка може статися прямо зараз в стінах вашого будинку. Він виявив величезний вулик комах в такому несподіваному місці, що зроблені ним зображення налякали всіх мешканців будинків, інформує Ukr.Media.

На знімках видно, як бджоляр Девід Гловер знаходить точне місце в стіні будинку, де оселилися бджоли. Причому для проникнення туди вони не використовують ніяких особливих технологій. Потім за допомогою приладу з інфрачервоним випромінюванням фахівець засвідчується в локалізації комах і починає розкривати цеглу в обшивці будинку.

Знявши зовнішній ряд, Девід виявив величезні соти, які, здається, навіть не пошкоджені. Справа була в будинку в Джермантауні, штат Теннессі, США.

Вірите чи ні, але Девід пропонує послуги з порятунку і поповнення бджолиних сімей. Після того, як врятував вулик в будинку (або будинок від вулика?), він передав його місцевим бджолярам, які відчували нестачу в колоніях цих комах.

Коли професійного бджоляра запитали про особливості його роботи, він відповів так:

Перш за все, я переконуюсь, що це саме бджоли. Ви будете здивовані, скільки людей не можуть відрізнити бджіл і ос. Потім я визначаю точне місце розташування вулика за допомогою сучасного приладу інфрачервоного випромінювання. І далі сантиметр за сантиметром я розкриваю поверхню будинку і видаляю всіх комах.

Однак на цьому процес не закінчився:

Комахи, які розплодилися використовували гумові прокладки для будівництва сот, і бджоляр вилучив мед прямо у відро, поки цих бджіл не обкурювали. Ніхто не знав, якого розміру може бути їх вулик. Всі були здивовані, оскільки очікували побачити щось на зразок осиного гнізда або гнізда шершнів.

Девід займається подібними послугами близько 9 років. Але цього разу він був дуже вражений розмірами знайденого вулика, тому зробив знімки і виклав у Фейсбук.

Ця історія, розказана професійним бджолярем, показує його велику любов до цих дивовижних комах, які створюють неймовірні речі. Будь то в стаціонарному вулику з рамками і сотами або у звичайному житловому будинку.