Подруга перевірила жебрака, запропонувавши їй продукти. Як вона себе повела

Ми вчора з подругою разом йшли додому після робочого дня. По дорозі зайшли в продуктовий магазин. Кожен з нас набрав повний пакет продуктів. По дорозі нам зустрілася прохачка з простягнутою рукою, і подруга зупинилася біля неї.

За зовнішнім виглядом жінки, було важко розібратися, скільки їй років. Вона була схожа на неохайну стару. Біля неї стояла невелика коробка для подаяння, а в руках вона тримала табличку з благанням про допомогу.

Подруга простягнула свій пакет з продуктами цій жінці. А та, почала робити вигляд, що нічого не відбувається, вперто не помічаючи нас. Очевидно, що їй не потрібні були продукти.

Але подруга, в надії, що вона була не зрозуміла, починає голосно їй говорити, щоб та взяла собі пакет. Але злиденна вперто продовжувала вдавати з себе, то чи глуху, то чи німу.

Ця картина привернула до себе увагу перехожих. Знайшовся серед них і той, хто добре знав цю жінку. Він і підтвердив, що злиденна не потребує продуктів.

Після цього, ми продовжили свій шлях. Я розуміла, що подруга не просто так пропонувала продукти злиденній. Вона хотіла перевірити, чи дійсно їй потрібна допомога.

А потім вона мені розповіла дуже цікаву історію про одного індійського актора на ім’я Аамір Хан, який придумав, як визначити, хто з людей по-справжньому потребує допомоги.

У самий розпал епідемії коронавірусу, актор організував роздачу борошна в найбіднішому районі індійського міста Делі. Одній сім’ї видавали не більше одного кілограма борошна.

Це настільки мало, що за допомогою прийшли тільки найбідніші верстви населення. І коли люди відкрили пакети, то побачили, що в кожному з них було по 15 тисяч рупій, що на українські гроші становить близько 5 тисячі гривень. Для Індії, це пристойні гроші.

Якби люди спочатку знали про гроші, то за допомогою прийшли б усі без винятку. А так, актор зміг допомогти саме тим людям, які дійсно потребували допомоги.

Прекрасний план!