Погода 1 листопада занурить українців у справжній рай з дощами і сонечком: сніг поки не настає

Тиждень підійшов до кінця і вже в понеділок українців чекає останній осінній місяць, який приготував особливі випробування перед зимою — листопад.
Останні кілька днів відчуваються стабільні і відчутні +12℃ …+14℃ вдень.

Вранці все одно чекає неприємні + 1℃, іноді температура падає навіть нижче нуля. Однак поки зимові куртки можуть відпочити в шафах, чого не скажеш про шапках і шарфах, які краще тримати при собі.

Відомий народний синоптик Наталка Діденко вже встигла висловитися щодо прогнозу на понеділок.

Ясна сонячна погода зараз практично всюди в Україні. У понеділок у більшості областей України опади малоймовірні. Хіба що в Одеській області волога хмарність з півдня закине трохи дощів. Вітер буде південно-східним, у західних областях поривчастим. Температура повітря поки залишається комфортною», — пише вона в публікації.

У понеділок, 1 листопада 2021 року, ситуація йде наступним чином — стовпчики термометрів покажуть — +11℃ …+16℃ вдень і 0℃ …+7℃ вночі у всіх областях. Холодніше всіх доводиться жителям західних регіонів, тепліше — в Криму і в Херсонській області. Вітер на рівні 5-10 метрів в секунду (південно-східного напрямку). Температура повітря в Києві буде близько +11℃ …+13℃ вдень, вночі +2℃ …+4℃.

Прогноз погоди на 1 листопада, скріншот: Укргідрометцентр