Погода вижене всіх на вулицю: 12 вересня українців порадує море сонця і тепла-прогноз Діденко

Медове сонце і затишок, вересневу ідилію подарує українцям погода, вдома сидіти не захочеться

Синоптик Наталія Діденко розповіла про погоду на 12 вересня. Про те, який буде недільний день, Наталя повідала на своїй сторінці в Facebook. А він обіцяє бути сонячним, яскравим і абсолютно незабутнім.

12 вересня погода буде теплою і сонячною, вдома сидіти не буде причин навіть у найзавзятіших любителів полежати на диванчику. Градусник впевнено подолає позначку в + 20 + 26 градусів.

За прогнозом Наталії Діденко, в південній частині нашої країни і на Закарпатті можуть “набігти” дощові хмари, які проллються легкими дощиками, але в основному, красиві хмари на синій небесній гладі привертатимуть до себе увагу найбільше.

Не зайвим було і попередження синоптика, що надто захоплюватися шашликами і розведенням вогню — не варто, адже сухе розігріте повітря може спровокувати загоряння, які можуть привести до нещасних випадків. Тому в лісі потрібно дотримуватися велику уважність.

У Києві теж буде сонячно і тепло. Температура повітря до + 26 градусів.

А ось вже з вівторка погода почне змінюватися. Повітря стане більш прохолодним, і пройдуть дощі.

Наталка Діденко часто радить українцям, як провести день. Цей раз не став винятком, і синоптик порадила не позбавляти себе від спілкування, адже це справжня розкіш.

Варто сказати, що в Укргідрометцентрі також прогнозували на неділю гарну погоду. А ось у понеділок, 13 вересня синоптики обіцяли грози в деяких регіонах країни і похолодання, проте не на довго. Якщо заглянути в карти на 5 днів вперед, то знову можна побачити погодну ідилію.