Помістіть в вазон з орхідеєю кілька кубиків льоду – і чекайте на справжнє диво через тиждень. Орхідея зацвіте, навіть якщо до цього вона довго не цвіла

Якщо ви любите орхідеї, і чекаєте, коли ж вони зацвітуть – скористайтеся цією порадою. Помістіть в вазон з орхідеєю кілька кубиків льоду – і чекайте на справжнє диво через тиждень. Орхідея зацвіте, навіть якщо до цього вона довго не цвіла.

А ви знаєте, що трапиться, якщо помістити в вазон з орхідеєю кілька кубиків льоду? Станеться справжнє диво, і всього через тиждень! Улюблена рослина порадує вас цвітінням, навіть якщо до цього орхідея довгий час не цвіла! Джерело

Фаленопсис – улюблене багатьма кімнатна рослина. У магазинах такі орхідеї зазвичай продають вже квітучими. Однак в якийсь момент квітки неодмінно впаде, а нове цвітіння може так і не початися … Як же можна змінити ситуацію?

Зазвичай фаленопсис цвіте близько 3 місяців двічі або тричі на рік. А це означає, що перерва між періодами цвітіння може тривати кілька місяців.

Ці прості поради допоможуть наблизити довгоочікуваний момент цвітіння фаленопсису:

1. Орхідеї люблять, щоб повітря навколо було досить зволожене.

2. Іноді орхідей потрібно влаштовувати перепад температур: переставте горщик в темне і прохолодне місце на ніч.

3. Простежте за тим, щоб в грунті було менше азоту і більше фосфору: він пробуджує сплячу рослину

4. Приберіть орхідею в темне місце на кілька днів. Через кілька тижнів рослина випустить бутони. Це працює тільки зі зрілими і здоровими орхідеями.

5. Додайте в горщик кілька кубиків льоду, щоб простимулювати цвітіння.

6. Якщо у орхідеї в стадії спокою буйно ростуть листя або коріння, значить, в цей період її краще не чіпати. Рослина зацвіте, коли цей період закінчиться.