«Попросила, щоб він мене покинув»: Ніна Матвієнко зізналася, чому почала жити окремо зі своїм чоловіком після 50 років шлюбу

Ніна Матвієнко зізналася, чому тривалий час не живе зі своїм чоловіком художником Петром Гончаром, з яким вони офіційно одружені вже 50 років. Ініціатором розлучення стала сама народна артистка. За словами Матвієнка, вона попросила чоловіка, щоб він її покинув, зазначають Патріоти України.

Тепер Ніна Матвієнко разом зі своєю донькою Тонею, зятем Арсеном Мірзояном та онуками живе у київській квартирі, а Петро Гончар переселився жити на дачу на Київщині.

«Я попросила чоловіка, щоб він мене покинув. Він вважав, що у нього є ще своє життя, яке він обрав. Не було ні скандалу, нічого. Було розуміння, що від нього вже ніякого толку в будинку. Я сказала йому: «Говори людям, що я погана, або те, що хочеш», – розповідає Ніна Митрофанівна в інтерв’ю «Позаочі».

Ще однією причиною розлучення з чоловіком Ніна Матвієнко назвала його безвідповідальність, зокрема за фінансове благополуччя родини. Ніна Митрофанівна все життя сама забезпечувала дітей та їх із чоловіком, адже всі вони жили на її зарплату.

«Я все життя була, як чоловік, забезпечувала сім’ю. То навіщо воно мені на старість? У нього ніколи не було грошей. Ми жили на одну мою зарплату до 60 років», – каже Матвієнко.

Народна артистка зізналася, що має образу на чоловіка, яку вона запам’ятала на все життя.

«Якось діти хворіли, а мені треба було йти на концерт ідеологів. Я йду на репетицію, а чоловік мене наздоганяє і каже: «Я не буду з дітьми сидіти». Через те, що не прийшла на той концерт, я 16 років була невиїзною за кордон», — розповідає Ніна Матвієнко.