Потужний удар по судинах: графік небезпечних магнітних бур у листопаді

У листопаді буде як мінімум три затяжні періоди магнітних бур.

Експерти розповіли про те, що в листопаді українцям доведеться зіткнутися з затяжними магнітними бурями. У цьому місяці очікується як мінімум три таких періоди. Експерти говорять про те, що існують спеціальні правила, які допоможуть підготуватися до цього періоду часу. Повідомляє hyser.ua

Першим серйозним ударом стане магнітна буря 6 листопада 2021: сила удару – 4 бали, планетарний Індекс – 12 за шкалою NASA (при нормі – 5). Причому ця геомагнітна буря розтягнеться на три дні-поступово затихаючи. Це досить тривалий період часу, який може вибити з колії багатьох людей.

Наступна магнітна буря відбудеться 11 листопада. Вона більше потурбує тих людей, які страждають від метеозвисимости і мають хронічні захворювання. На цьому тлі вони можуть загостритися і викликати у людини погане самопочуття. А ось для здорових людей без хронічних захворювань цей період часу пройде спокійно.

Магнітна буря 15 Листопада 2021 теж буде досить слабкою: сила удару – 3 бали, планетарний Індекс – 10. А магнітна буря 16 листопада 2021 ще слабша: сила удару – такі ж 3 бали, але планетарний Індекс – 8. Ці коливання, ймовірно, торкнутися малої кількості людей. Але все ж варто розуміти, що самопочуття в цей період часу може істотно погіршитися.

Найтриваліша магнітна буря листопада повинна початися 25-го числа (дати можуть зрушити). Пік удару очікується 29 листопада.

У цей період часу погане самопочуття людини може супроводжуватися великим занепадом сил і дратівливістю. Краще в такий період часу залишатися вдома, щоб не наражати себе на небезпеку.