Повернувшись з магазину, я вирішила подивитися історію платежів по кредитній картці чоловіка. І побачила, що чоловік відправляв своїй мамі чималі суми грошей

Якось пішла в магазин, а коли повернулася, чомусь вирішила подивитися історію платежів по кредитній картці чоловіка. На мене чекав сюрприз. Виявилося, що чоловік потай від мене відправляв своїй мамі в інше місто чималі суми грошей. Я, звичайно, такого не очікувала і була дуже здивована.

Я не розуміла, звідки у чоловіка гроші, про які я не знаю? Бюджет у нас спільний. Зараз я в декреті, і основний годувальник в родині – чоловік. Мої декретні – дуже скромна сума. Але до декрету я одержувала не менше, ніж він, і ніколи нічого не залишала собі особисто. Ми отримували наші зарплати і разом вирішували, на що їх витратити.

Після мого виходу в декрет, я витрачала гроші чоловіка. Ми знімали з його картки необхідну суму готівкою відразу після його зарплати, вирішували, куди підуть гроші. Залишок на картці я витрачала потім кожен день в магазині на їжу та інше, необхідне для дитини і сім’ї.

Значить, у чоловіка є інше джерело доходу, про який я не знаю. Це було неприємно. А ще, я не могла зрозуміти, як він може відправляти мамі такі великі суми, знаючи, що нам самим не вистачає.

Така ситуація склалася після народження дитини. На дитину йшло дуже багато грошей. Зарплати я більше не отримувала, декретні були крихітними, ціни виросли, і зарплати чоловіка просто не вистачало на життя. Ми стали економити на всьому. Я забула, що таке їсти м’ясо, бутерброд з сиром бачився розкішшю. Кращий шматок намагалася віддавати чоловікові, адже він же працює. І, знаючи про нашу ситуацію, чоловік зважився зароблені десь на стороні гроші приховати і відправити комусь іншому!

Найприкріше було, що незадовго до того мамина подруга запропонувала йому підробіток у вихідний день, але він відмовився. Сказав, що він втомлюється працювати, ще й підробляти (він робить ремонти). Я не посміла наполягати, йому видніше, звичайно. Хоча графік роботи він складає собі сам і має можливість не кожен день ходити на роботу. Підробляти було цілком можливо. І справжня причина, чому він не погодився, його небажання робити що-небудь для моєї мами (ну, або її подруги в даному випадку).

І ось, виходить, заради нас чоловік не хотів йти на підробітки, а заради своєї мами пішов. Це було теж прикро. Щодо мами чоловіка можу сказати, що чоловіка мого вона не так вже й любила. У неї було кілька синів, всі їй допомагали грішми, хоча у неї була пенсія, жила вона цілком добре.

Улюбленим сином у неї був молодший. Йому вона заповіла будинок, і всіляко допомагала. До мого чоловіка ставлення було інше. Дзвонила завжди з проханням дати грошей або щось купити в нашому місті і надіслати. До весілля чоловік взагалі відсилав мамі всю свою зарплату, собі залишав копійки на хліб.

Коли він одружився, і гроші знадобилися вже на себе (нам на ремонт, на покупку одягу та взуття для нього ж самого, на більш хорошу їжу знову ж і для нього теж), мамі він став висилати вже менше. І їй це, звичайно, не сподобалося. І ставлення до мене у неї було не найкраще, тому що я була конкурент на гроші чоловіка. Я не раз мала можливість в цьому переконатися. Втім, вона з усіма своїми невістками не ладила.

Я ніколи не заважала чоловікові відправляти їй гроші. І цього разу нічого б не казала, але він від мене все приховав. Я була дуже засмучена.

Чоловіка ввечері я запитала, що це. Він довго шукав відмовки, мовляв, ні, я тебе ні в чому не обманюю, я нічого не висилав. При цьому він дивився мені в очі чесним поглядом. Я ніколи б не подумала, що він бреше, якщо б не знала правду. І мені стало неприємно. Скільки ж разів він уже міг мені ось так говорити неправду, дивлячись в очі, а я і не знала?

Тоді я прямо сказала йому, що все знаю. Він зізнався, що у нього були підробітки, і що так, гроші він відправив мамі.

– Я і так віддаю тобі всю свою офіційну зарплату, і не питаю, куди ти її діваєш. А підробітки – це моя особиста справа, – виправдовувався чоловік.

А куди я витрачаю його зарплату? Нам на їжу і на дитину. Я нічого не відкладала, я ні копійки на себе не витратила.

У підсумку він все ж вибачився і пообіцяв, що більше ніколи не буде ховати від мене підробітки. Але я більше йому не вірю.

Минуло більше півроку з тих пір, а я ніяк не можу пробачити, забути ту ситуацію. Не можу йому довіряти. За цей час було багато слизьких моментів, коли йому дзвонили люди, які зазвичай просять його допомогти з ремонтом. Він нібито їм відмовляв. Я при цих розмовах не була присутня. І насправді, я впевнена, чоловік йшов і підробляв, а гроші ховав від нас. Були підробітки, про які він розповідав. Але мені вже здавалося, що він віддає в сім’ю тільки частину грошей, решту ховає.

Тепер чоловік часто мені говорить, що я ховаю від нього гроші, що багато витрачаю, що не може їжа коштувати стільки. Я навіть стала збирати чеки, щоб мати докази.

І розлучатися здається нерозумним. Одній з дитиною мені буде важко, а хто знає, як ще буде з аліментами. І, в той же час, це так неприємно, коли з чоловіком немає довіри. Як жити далі в такій сім’ї?

https://ukrainians.today/