Повний Місяць у серпні: як це вплине на життя знаків Зодіаку

Повний Місяць найчастіше є дуже небезпечним днем, але цього разу нас не буде чекати занадто багато небезпек. Навпаки, 22 серпня стане вдалим днем ​​для деяких знаків Зодіаку.

22 серпня повний Місяць опиниться в знаку Водолія. Це означає, що день пройде під егідою стихії Повітря. В цілому він буде легким і невимушеним. Ви можете присвятити його будь-якій справі або просто відпочити. Для прийняття важливих рішень можна використовувати інтуїцію і креативний підхід.

Овен

У цей день Овнам вдасться поліпшити свою репутацію серед колег, друзів. Це можна легко зробити завдяки здійсненню добрих вчинків, чуйності. Повний Місяць дасть Овнам можливість і бажання навести порядок вдома.

Телець

22 серпня для Тельців не буде шкідливий днем. Так, можуть з’явитися ті, хто вирішить вставити їм палиці в колеса, але це не буде критично. Вороги і недоброзичливці не зможуть зашкодити Тельцям, якщо ті не стануть їх провокувати. Не потрібно розповідати нікому про свої плани та амбіції.

Близнюки

Близнюкам в цей повний Місяць краще не займатися юридичними питаннями, як і не наживати собі проблем. Астрологи радять обережніше водити автомобіль і в цілому бути обачнішими на дорогах. Від шопінгу 22 серпня краще відмовитися, тому що є ймовірність здійснення помилок.

Рак

Ракам астрологи рекомендують творити більше добра. Потрібно робити добрі вчинки по відношенню до всіх людей. Це зробить Раків більш успішними і щасливими, допоможе їм ступити на шлях перемог в справах і в любові. Найголовніше – не мстити нікому і не лихословити. Це відлякає все хороше.

Лев

У Левів починається сприятливий час для фізичної та інтелектуальної активності. Неділя – не найкращий день для роботи, але 22 серпня можна вважати винятком з правил. У Левів може народитися багато корисних і геніальних ідей. Важливо записувати їх або запам’ятовувати.

Діва

Дів 22 серпня очікує невеликий струс. Цей день буде досить динамічним, але Діви зможуть виявитися на висоті. Важливо лише обережно приймати рішення. 22 серпня – ідеальний час для розставання з непотрібними речами, наведення ладу в будинку. Повний Місяць хоче, щоб Діви позбулися мотлоху.

Терези

Терезам варто 22 серпня яскраво одягатися і в цілому бути більш активними. Це дуже сприятливий день для любовних пошуків, спілкування, знайомств і романтики. У справах і роботі можна буде з першої спроби досягти відмінного результату. Мова йде не тільки про звичні, але і про нові справи.

Скорпіон

Вплив Місяця на Скорпіонів 22 серпня буде не найкращим, але проблем чекати не варто. Цей день краще провести в спокої. Астрологи не радять вирушати в дорогу і витрачати гроші. Можна зайнятися справами по дому, прогулятися, підвищити активність в соціальних мережах.

Стрілець

Експерти рекомендують Стрільцям звернути увагу на дрібниці. Вони стануть дуже важливі в цю неділю. Дрібні деталі допоможуть розкрити смисл. Астрологи радять цим людям направити енергію в те русло, яке вони вважають найважливішим. Доля надає їм вибір.

Козеріг

Козерогам краще перечекати бурю. Хоч вона і буде слабкою, але все ж може порушити плани. Повний Місяць у Водолії для Козерогів не є дружнім, так що бажання відгородитися від людей і побути на самоті – відмінна ідея на 22 серпня. Якщо спілкуватися, то тільки в інтернеті.

Водолій

Для Водоліїв цей день може стати відправною точкою в нове майбутнє, наповнене яскравими емоціями і великою удачею. Найголовніше – не шукати 22 серпня винних в своїх проколах і невдачах. Це може відлякати удачу. Також астрологи радять людям цього Знака не ставити себе в цей день в жорсткі рамки.

Риби

Повний місяць не допомагає згладжувати внутрішні переживання, він частіше діє в протилежному напрямку. Але в цю неділю Місяць буде нейтральним в цьому плані. Риби самі зможуть сформувати свій настрій, тому порада астрологів проста – потрібно перестати думати про минуле.