Повністю: Надя Дорофєєва показала цікаве татуювання

Співачка Надя Дорофєєва регулярно дивує публіку яскравими вбраннями і концертними шоу. Ідеальна фігура в поєднанні з прекрасним почуттям стилю дозволяють їй виглядати ефектно і жіночно.

Однак коли на сторінці артистки з’являються знімки без одягу, фанати приходять в ще більший захват. Так знаменитість порадувала фоловерів кадром, на якому позувала без білизни. А в підписі до знімка запропонувала їм розшифрувати напис на її тілі. “Те, що найважливіше… Написано У мене на руці. Розшифруєш?” – звернулася вона до шанувальників свого таланту.

У коментарях до публікації гості аккаунта були щедрі на компліменти. Але далеко не всім припало до душі відверте фото зірки:

Також Фанати припустили, що в натільному малюнку Наді Дорофєєвої зашифровані її гастрономічні пристрасті. Як відомо, артистка дуже любить латте і з задоволенням їсть оселедець:

До слова, провокаційні кадри в мікроблозі дружини Володимира Дантеса миготять із завидною регулярністю. І шанувальники переконані, що з такою ідеальною фігурою вона може собі дозволити собі подібні фото.