При розлученні наш великий будинок і все, що в ньому, чоловік залишив мені. Він не хотів ні мене повернути, ні зберегти своє майно

Десять років щасливого сімейного життя в один момент перекреслилося зрадою. Ми добре жили, збудували гарний будинок, обставили його за сучасним стилем, мріяли, що будемо жити в ньому разом до старості. І тут я дізнаюся, що в мого чоловіка є інша жінка.

Я відразу сказала, що ми будемо розлучатися. І тут чоловік мене знову здивував – він погодився все майно залишити мені, аби я лише швидше з ним розлучилася.

Не розумію, що з моїм чоловіком не так. Невже йому настільки байдуже до мене і до нашого шлюбу, що ось так просто готовий піти від мене та ще й без нічого?

Так, мені було прикро, що мені зраджують, але я ще могла це пробачити. Адже я по-справжньому сильно його люблю, але чому він ставиться до цього максимально холодно? Невже для нього я ніхто після 10 років шлюбу? І ось якщо спочатку мені було прикро за зраду, то зараз я вражена від його байдужості до мене. Вже чого, а такого ставлення за кілька років нашого шлюбу я не заслужила.

Ми говорили з моїми подругами, і вони точно так само вважають таку поведінку неправильною – він не намагається ні мене повернути, ні зберегти своє майно.

У підсумку виходить, що наші з ним стосунки нічого для нього не значили. По суті це було просто спільне проживання з невеликим бонусом у вигляді шлюбу. Адже охарактеризувати це як інакше я не можу. Мої подруги теж дивуються з того, що відбувається зараз, тому що у них ніколи подібного не було.

Звичайно, я намагалася поговорити з моїм чоловіком і навіть в якійсь мірі наполягала йому на те, щоб він мені все пояснив, але це ні до чого не привело. Він просто заявляє, що йому нема про що зі мною говорити.

Наші спільні знайомі мені сказали, що нова обраниця мого чоловіка молодша за нього на 10 років (нам по 35, а їй 25). І що вона з заможної сім’ї і вже чекає дитину. Можливо, саме тому мій чоловік так поспішає.

Так чи інакше, але я не знаю що буде далі. Так, я отримаю гроші і майно, але це не поправить моє життя. Адже на матеріальних засобах світ клином не зійшовся і є багато інших життєвих аспектів, які є важливими. І я щиро вважаю, що думати інакше неправильно. Гроші ніколи не були для мене рішенням.

Я дуже засмучена. Не знаю, як далі жити. У нас з чоловіком є спільний син, 8 років. Чоловік каже, що все майно залишає для сина і буде його повністю забезпечувати, але чомусь мені від цього не легше.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.