Природа красива, літо, річка і ліс. Зранку, як тільки почало світати, ми стали виходити зі своїх наметів. А Тетяна, виявивши, що чоловіка нема поруч, стала бігати і шукати його.

Якщо живеш з людиною і віриш цій людині, то ревнощам зовсім не місце. Однак Тетяна цього зрозуміти ніяк не могла – вона ревнувала свого чоловіка зовсім без приводу, такий вже у неї характер і змінюватися вона не збиралась. До цього давно звикли всі в її оточенні і не звертали уваги на її настрої і докори чоловікові.

Поїхали ми один раз з ночівлею на природу, своєю звичною компанією. Природа красива, літо, річка і ліс. Ми смажили шашлик і варили юшку. Зранку, як тільки почало світати, чоловіки вирішили піти на риболовлю. Вони вилізли з наметів і попрямували до води, зовсім поруч. Прокинувшись, Тетяна виявила що чоловіка нема поруч, вискочила з намету і кинулася на його пошуки. Хто знає що було в неї на думці, може сподівалася знайти його з кимось.

Я намагалася їй пояснити, що вона даремно хвилюється і взагалі, в нашій компанії нема навіть до кого його ревнувати, але Тетяна мене і слухати не хотіла. Чоловік її швидко зрозумів кого і що вона шукала, йому стало дуже незручно. Ми в черговий раз намагалися їй пояснити те, що близькій людині важливо довіряти і не псувати настрій йому і всім присутнім. Але Тетяна була впевнена в усіх своїх підозрах.

Зараз вона звичайно, що розуміє те, що даремно його постійно ревнувала. Ось тільки вже пізно. Після того випадку, вони прожили разом ще пів року, а потім її чоловік не витримав і подав на розлучення. Тож якщо ви дійсно кохаєте і довіряєте своїй другій половинці, то навчіться довіряти їй, а про ревнощі забкдьте, ні до чого хорошого вони вас не приведуть.