Про те, як вилікувати свою дитину силою думки і слова

Кожне слово, яке ви озвучуєте – продумане і зважане, змінити його вже буде неможливо: слово – не горобець, вилетить – не спіймаєш.

Мамин голос є найважливішим в житті кожної дитини. Якщо мама весь час сердиться, дратується, повчає, то малюк, що росте (зростає) підсвідомо запрограмовує свій мозок на невдачі та хвороби. І навпаки: якщо цей голос постійно схвалює, підтримує, дає установку на щастя, на здоров’я, то всі психо-емоційні процеси приходять в норму.

Базова частина навіювання, що складається з 4 блоків, корисна будь-якій дитині, навіть найбільш здоровій і щасливій:

1-Й БЛОК – вітамін материнської любові
За допомогою цих слів мама виливає свою любов на дитину:

«Я тебе дуже-дуже сильно люблю. Ти найдорожче і найрідніше, що у мене є. Ти – частина мене, моя кровинка. Я без тебе не можу жити. Я і тато тебе дуже сильно любимо ».

2-Й БЛОК – установка на фізичне здоров’я
При легких нездужаннях ця «мама-терапія» може вилікувати без всяких ліків:

«Ти сильний, здоровий, красивий, мій хлопчик (дівчинка). Ти добре їси й тому швидко ростеш і розвиваєшся. У тебе міцне, здорове сердечко, животик. Ти легко і красиво рухаєшся. Ти загартований, рідко і мало хворієш ».

3-Й БЛОК – установка на нервово-психічне здоров’я, нормальний психічний розвиток
Нормальний психічний розвиток:

«Ти спокійний хлопчик (дівчинка). У тебе гарні міцні нерви. Ти терплячий, ти добрий, ти товариський. Ти розумний. У тебе розумна головка. Ти все добре розумієш і запам’ятовуєш. У тебе завжди гарний настрій, і ти любиш посміхатися. Ти добре спиш. Ти легко і швидко засинаєш, ти бачиш тільки хороші добрі сни. Ти добре відпочиваєш, коли спиш. У тебе добре і швидко розвивається мовлення ».

4-Й БЛОК – показує народну мудрість
З давніх-давен мама брала на руки хвору дитину, притискала до себе і своєю внутрішньою силою очищала її від недуги:

«Віддай мені свою хворобу!»
«Я забираю і викидаю твою хворобу і твої труднощі (далі мама називає конкретні проблеми дитини).
Я забираю і викидаю твій поганий сон (якщо дитина погано спить).
Я забираю і викидаю твої страшні сни.
Я забираю і викидаю твою плаксивість.
Я забираю і викидаю твою нелюбов до їжі.
(І кінцева фраза …) Я тебе дуже-дуже сильно люблю ».

Якщо малюк серйозно хворий, для його лікування лікар повинен розробити спеціальну програму, і до чотирьох базових блоків додасться індивідуальний лікувальний.

Говоріть ці слова вашій солодко сплячій дітворі, і вони обов’язково виростуть здоровими, розумними та щасливими.

Час і місце
Найкраще займатися мовною методикою, коли дитина спить. Вона прекрасно запам’ятає, що мама говорила вночі.

Отже, через 20 – 30 хвилин після того, як малюк заснув, сідайте біля його ліжка з текстом в руках і тричі читайте кожну фразу: спочатку подумки для себе, потім подумки, звертаючись до дитини, потім вголос.

Робіть це кожен день: місяць, два – залежить від стану дитини. Ні висока температура, ні інші прояви хвороби протипоказаннями не є.
А ось якщо сама мама не в формі й захворіла, чи напружена – сеанс краще скасувати.

Приклад базової програми
“Я тебе дуже сильно люблю. Ти найдорожче і найрідніше, що у мене є. Ти сильний, здоровий, красивий. Ти добре їси й добре розвиваєшся. У тебе здорове сердечко, животик. Ти легко і красиво рухаєшся. Ти не застуджуєшся. У тебе міцні, здорові нерви. У тебе добре розвивається інтелект. У тебе завжди гарний настрій, ти часто посміхаєшся. Ти легко і швидко засинаєш, бачиш тільки хороші сни. Ти прекрасно відпочиваєш уві сні. Я тебе дуже-дуже сильно люблю! »

Починаючи лікування, добре б, за словами Бориса Зіновійовича, завести собі спеціальний зошит, де зробити дві колонки. Справа описати всі прояви хвороби своєї дитини, а зліва регулярно записувати все хороше. Наприклад, став краще їсти, частіше посміхається, з’явилися нові друзі …

Ось, власне, і все

Начебто нічого нового, але користь велика. Багато психотерапевтів вважають, що проблеми дорослих (наприклад, схильність до депресії, неврозів) «ростуть» з дитинства і пояснюються недоодержаними увагою і любов’ю батьків. Мамам радять якомога більше тримати дитину на руках, ласкаво торкатися до неї, як можна довше годувати грудьми. Тоді малюк (а потім – дорослий) буде відчувати себе захищеним.

Що може бути простіше і чарівніше, ніж такі слова, сказані серцем люблячої матері?