Продюсер Вєрки Сердючки розповів про стан Данилка після пережитої трагедії: «Скоро весь світ почує»

Музичний продюсер Юрій Нікітін розповів, як Андрій Данилко (Вєрка Сердючка) пережив смерть матері і розповів, що нового артист готує глядачам.

Минулого року у улюбленого українцями співака, Андрія Данилка, у віці 83 років померла мама, Світлана, пише Politeka.net. Про смерть жінки стало відомо тільки в 2021-му.

Похорони пройшли в рідному селі артиста на Полтавщині. За словами друга співака, EL. Кравчука, Данилко важко переживав втрату. За його словами, Андрій Михайлович був у дружніх стосунках з матір’ю, він міг їй все розповісти і навіть випити по чарці. Зазначимо, Світлана прожила в селі все життя, і не хотіла переїжджати до сина в столицю.

У новому інтерв’ю «Зірковому шляху» продюсер Юрій Нікітін розповів і причини смерті матері Данилка.

«Наскільки я пам’ятаю, там щось пов’язано з серцем. Він (Андрій Данилко — ред.), звичайно ж, переживав, але сьогодні він вже знаходиться в хорошому стані, і, як мені здається, в прекрасному самопочутті», — поділився продюсер.

Крім того, Нікітін додав, що Вєрка Сердючка готує шанувальникам новорічний сюрприз.

«Закінчує роботу над новорічним треком, і ми готуємося до зйомок відеокліпу, тому — вау! Скоро весь світ почує», — розповів продюсер.