Пропозиція руки і серця обернулося трагедією, кадри і подробиці: “Як сумно…”

Авіакатастрофа сталася в неділю, 3 жовтня, в Канаді. Легкомоторний літак Cessna 172 повинен був стати передвісником щасливої події, але вийшло навпаки

Так, на острові поруч зі Старим Монреалем розбився літак, на якому був розміщений плакат з написом “Ти вийдеш за мене?”. В результаті НП, загинув пасажир, а поранений пілот доставлений до лікарні, передає Associated Press.

У поліції Монреаля розповіли, що катастрофа сталася близько 18 години у парку Дьєпп біля мосту Згоди на острові Сент-Елен, недалеко від місця проведення музичного фестивалю.

Про причини аварії літака поки нічого невідомо. Поліція чекає поліпшення стану здоров’я пілота, щоб його допитати. За попередніми даними, незадовго до падіння він повідомив про несправність двигуна. Ця версія перевіряється.

Також в поліції додали, що плакат з пропозицією руки і серця, який, як вважалося, впав у річку Святого Лаврентія незадовго до падіння повітряного судна, не був виявлений.

У Мережі з’явилися кадри з місця катастрофи. Користувачі активно обговорюють подію:

“Я думаю тим, хто сміється, насправді потрібно прочитати цю новину, в якій говориться, що пасажир помер, а пілот знаходиться в лікарні. Цікаво, чи був пасажир тим хлопцем, який зробив пропозицію”

“У мене змішані почуття з цього приводу”

“Ох, це так сумно…”

“Безумовно нехороша ознака. Потрібно скасувати весілля”

“Вона сказала “ні”, так сильно, що використала ракету класу “земля-повітря”