Прості способи відрізнити справжню ковбасу від підробки: зовнішній вигляд, запах і не тільки

Все частіше в супермаркетах стали продавати небезпечну ковбасу, якою можна отруїтися. Експерти вирішили розповісти українцям, яку купувати краще не варто.

Про це розповів директор спілки споживачів України Максим Несміянов.

Він зазначає, що українцям в магазинах представили чималий вибір ковбасних виробів, однак, не всі з них виконані з якісних продуктів. Фахівці рекомендують відмовитися від продукції, на якій не вказано термін придатності, або ж товар на вагу.

Домашня варена ковбаса, кадр з відео

Експерт дав кілька порад по тому, яку ковбасу можна купувати, а яку потрібно обходити стороною. Було проведено ряд перевірок, які дали такі результати.

Для дітей ковбасу купувати зовсім не варто, а для дорослих потрібно підбирати тільки вищі сорти, в яких не менше 100 відсотків м’яса.

Також, необхідно брати тільки той товар, який був упакований на виробництві, а не співробітником магазину в супермаркеті. Так можна дуже легко уникнути прострочених товарів. До слова, Термін придатності потрібно перевіряти кожен раз, як і зовнішній вигляд і запах.

Супермаркет, фото: Знай.uа

За акції або зниженою ціною купувати цей продукт також не потрібно, так як найімовірніше з товаром щось не так, і його намагаються якомога швидше збути.

Ковбаса, скріншот: Youtube

«Дивитися на дату, умови зберігання і зовнішній вигляд товару (цвіль і сумнівний запах повинен вас зупинити від покупки). Особлива увага до акцій та уцінки! Там часто кіт у мішку», — розповідає Максим Несмеянов у своєму розслідуванні.