Просто на прощанні! Разумков шокував – немає слів: ще один скандал! Гучна заява – дорікнув усім

Звільнений з посади спікера Верховної Ради Дмитро Разумков приїхав до Чернігова, щоб провести в останню путь нардепа Антона Полякова. У коментарі журналістам він розкритикував колег.

Про це повідомляє “Сьогодні”. korupciya.com

Різні відносини бувають. Але треба залишатися людьми. Політика приходить і йде. А людські відносини не повинні бути пов’язані з політичними уподобаннями. Тому я думаю, що сьогодні тут могло бути побільше колег”, – сказав Разумков.

Співголова депутатської групи “За майбутнє” у ВР Тарас Батенко зазначив, що наркотичних речовин Поляков не вживав, принаймні колеги такого не помічали.

Абсолютно здоровий чоловік, енергійний, життєрадісний, який досить жорстко відстоював свою громадянську позицію. Тому в нас відразу виникає питання, наскільки це була природна смерть”, – зауважив Батенко.

Нагадаємо, що на прощання з нардепом Антоном Поляковим, якого 8 жовтня знайшли мертвим у машині таксі, прийшла його колега та подруга Ганна Скороход. Нардепка не давала коментарів – від камер та журналістів її загородили інші люди.

Крім того, на похорон прийшли його вдова Галина Полякова, колишній спікер Дмитро Разумков, а також нардепи з фракції “За майбутнє”.

Разумков заявив, що в нього багато питань до смерті Полякова.

Я з Антоном Поляковим пропрацював понад два роки. Незважаючи ні на що ми нормально спілкувалися. Не можна собою підміняти правоохоронні органи і експертизи, але у мене багато питань, які виникають. Ту поведінку, яку спостерігав особисто я за Поляковим несхоже на той характер смерті, про який зараз говорять”, – наголосив колишній спікер.

Попрощатися з небіжчиком до Чернігова приїхали народні депутати, прийшли сотні містян.

Співголова депутатської групи “За майбутнє” у Верховній Раді Тарас Батенко закликав журналістів утриматися від роздмухування теми особистого життя свого покійного колеги Антона Полякова, а правоохоронців – швидко, об’єктивно й неупереджено розслідувати обставити його смерті.

Дуже багато різних інсинуацій довкола особистого життя покійного, фантазій, які зараз роздмухуються. Я би просив утриматись від цих речей, тому що це зараз непросто переносити його родині, друзям і товаришам. Прошу поставитися з розумінням і не хайпувати на цій темі. А правоохоронні органи закликаємо до швидкого, об’єктивного і неупередженого розслідування всіх обставин загибелі народного депутата”, – сказав Батенко у Чернігові під час спілкування зі ЗМІ біля обласного філармонійного центру, де проходило прощання з Поляковим.

Як повідомлялося, вночі 8 жовтня народний депутат Поляков був виявлений мертвим у Дніпровському районі Києва. За попередньою інформацією правоохоронців, чоловікові стало зле у таксі. Лікарі “швидкої” намагались його реанімувати, проте констатували смерть. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з приміткою “Природна смерть”.

Речниця Київської міської прокуратури повідомила, що, за попередніми даними, Поляков помер унаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця. Пізніше стало відомо, що в його організмі експерти виявили метадон. Таким чином, слідство розглядає дві версії його смерті: або він сам ужив препарат, який, можливо, став причиною смерті, або його отруїли.

Антон Поляков – підприємець із Чернігова. У Верховну Раду пройшов за списком партії “Слуга народу”. Голова підкомітету з питань дотриманням антикорупційного законодавства у сфері реформування оборонно-промислового комплексу Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.