Прямо зараз – трибуна заблокована: Тимошенко влаштувала істерику: на килим. Раду трясе

В парламенті бунт. «Євросолідарність», «Батьківщина» і «Голос» по суті зупинили роботу засідання і зажадали від прем’єра Дениса Шмигаля доповісти по ряду питань, серед яких, звичайно, тарифи. Повідомляє телеграм-канал “Klymenko Time”.

Глава фракції «Голос» Ярослав Железняк в своєму Telegram:

«На вимогу опозиції після 30 хвилинної перерви змінили порядок «години запитань до Уряду. 10 хвилин Кулеба. Весь інший час відповідає на питання Прем’єр по ковіду, локдауну і тарифами. Через тиждень темою «години Уряду» буде підготовка до опалювального сезону».

Загалом, такими темпами нас з вами і Раду відправлять на локдаун дуже скоро. Якщо не збити хвилю «корони» – то збити хвилю політичних атак опозиції на владу і припинити можливі протести.

Не змогла змовчати й лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко. Далі в оригіналі:

“Всі опозиційні фракції вимагають, щоб зараз була повністю змінена концепція взаємодії з урядом в цьому залі і щоб ми послухали про опалювальний сезон, як будуть виглядати тарифи і субсидії. Всі інші питання відставити убік”, – сказала з трибуни лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

“Ми сподіваємося, що зараз буде змінений порядок денний і ми зможемо заслухати прем’єр-міністра і задати питання, а країна послухає, як їй готуватися до зими”, – зазначила вона.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив перерву і запросив глав фракцій на нараду.

Відзначимо, що сама Юлія Тимошенко досі ніяк не прокоментувала корупційнй скандал із своїм сортником. Нагадаємо, що 13 серпня Нацполіція затримала керівника ДПЗКУ Андрія Власенко і його спільника в аеропорту “Жуляни” при спробі покинути територію України.