Раду накрило НАБУ! Сталось немислиме: депутати шокували. Країна на ногах – не очікував ніхто

У НАБУ є заяви, в яких йдеться про отримання народними депутатами грошей “у конвертах”, таких документів понад десяток.

Про це директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник поінформував у коментарі журналістам і представникам засобів масової інформації, передає Укрінформ.

“Звичайно, що є такі звернення. Кількість заяв – більше десятка”, – сказав він, відповідаючи на запитання, чи реагує бюро на повідомлення у пресі з приводу отримання нардепами так званих доплат у конвертах.

Директор додав, бюро реагує на заяви відповідно до законодавства.

Як повідомлялося раніше, член депутатської групи “За майбутнє” Антон Поляков напередодні своєї смерті заявив, що народні депутати із фракції “Слуга народу” отримували гроші в конвертах за підтримку закону про олігархів.

Про такі “заохочення” для нардепів у листопаді 2019 року відверто поспілкувалися парламентар Микола Тищенко та пранкер Джокер, який назвався співрозмовнику тодішнім генпрокурором Рябошапкою.

Він зауважив, що однопартійці Тищенка хотіли писати заяву про те, як він роздає зарплату в парламенті, на що “слуга народу” лише уточнив: а чи багато їх було? Окрім того, пранкер попросив Тищенка вигадати щось, щоб особисто не роздавати депутатські гонорари. Нардеп натомість попросив поради, як це зробити: “Скажи, пліз, поміняю тактику”.

Також про незаконні виплати “слугам” згадувала Ганна Скороход, яку пізніше виключили із цієї депутатської фракції. Зокрема, вона назвала суму, що фігурувала в конвертах – 5 тисяч доларів.