Ретроградний Уран у 2021 році: яких змін чекати кожному зі знаків Зодіаку

Уран вже був ретроградним в перші два тижні 2021 року. Планета знову повернеться до зворотного руху 20 серпня і залишиться в цьому стані до кінця року.

Енергетика Урана бунтарська, неприборкана. Це означає, що друга половина року буде досить динамічною, в якихось аспектах – непередбачуваною. Для когось життя стане некерованим, тому що планета буде рухатися в зворотному напрямку, але це не означає, що в цьому хаосі неможливо знайти стабільність. Найголовніша порада астрологів – постарайтеся заздалегідь планувати справи і не ризикувати даремно. Це дасть вам можливість обійти стороною неприємності.

Овен

Овнам експерти радять почати боротьбу з забобонами і стереотипами. Планета допоможе людям цього Знака вийти переможцями з будь-якої ситуації, якщо ті будуть мислити тверезо і не стануть слухати чужі слова про те, хто і що повинен робити. У другій половині року Овнам вдасться дізнатися щось цікаве і таємне про життя і його сенс.

Телець

Тельцям стане важче вчитися чомусь новому, але не тому, що їх пам’ять погіршиться, а тому, що у них частково пропаде бажання. Саме тому дуже важливо залишатися відкритими для нових знань. Якщо нудно читати книги, потрібно дивитися цікаві відео, спілкуватися з цікавими людьми, надихаючись їх роботою і справами.

Близнюки

Ретроградний Уран дуже хоче, щоб Близнюки відмовилися від матеріального на користь духовного. Замість ризиків цим людям потрібно знайти стабільність. З 20 серпня і в сам день переходу Урана до зворотного руху їм варто бути обережніше з витратами, прийняттям важливих рішень. Планета послабить інтуїцію цих людей.

Рак

Щоб під час ретроградного руху планети-бунтаря у Раків все було в повному порядку, їм варто позбутися всього старого. В першу чергу це стосується речей, які їх оточують: старого одягу, меблів, зламаної техніки. Також корисно перестати спілкуватися з тими людьми, які не дарують нічого, крім нервового напруження і негативу.

Лев

Левам Уран подарує внутрішню свободу. Ретроградність планети – це можливість змінити обстановку. Леви зможуть перестати думати занадто багато про роботу і справи. Планета допоможе представникам даного Знака розкрити себе в кожній із сфер життя, але через зворотний рух зажадає плати за свої послуги. Якою буде плата – невідомо.

Діва

Діви втратять частину своєї внутрішньої сили – інтуїції, проникливості. Рух до поставлених цілей може змінитися апатією, але тільки на початку ретроградного шляху планети. Приблизно з жовтня ситуація почне стабілізуватися. До цього моменту Дів може поглинути рутина.

Терези

Терезам доведеться зустрітися з несподіваними змінами, але до середини вересня ці зміни здебільшого будуть позитивними. Потім через ослаблення Венери може початися період хаосу і плутанини. Також Уран позбавить Терезів їх деяких прихованих талантів.

Скорпіон

З 20 серпня в житті Скорпіонів почнеться час таємниць і секретів. З’явиться бажання досліджувати щось нове і цікаве, але ці прагнення можуть завести Скорпіонів в темні нетрі. Люди даного Знака можуть забути про свої головні життєві пріоритети. Періодично важливо обсмикувати себе і питати: «Навіщо я це роблю?».

Стрілець

Стрільцям варто бути чемними з оточуючими в той період, поки Уран буде рухатися в зворотному напрямку. Ця планета може зробити так, що навіть найменша сварка назавжди побудує між ними та іншими людьми непереборну стіну. Кожне рішення має бути обдуманим, зваженим.

Козеріг

Уран може змінити життєві принципи Козерогів, причому найбільш раптовим чином. Це може бути осяяння, яке зійде на них в процесі роботи або відпочинку, або слова якогось письменника або кіногероя. Астрологи радять не противитися процесу перебудови свідомості, адже це в будь-якому випадку відбудеться.

Водолій

Один з найбільш корисних життєвих навичок для Водоліїв з 20 серпня і до кінця цього року – вміння забувати все погане. Якщо збирати в собі образу і негатив, Уран трансформує це в агресію. Також негативні емоції можуть призвести Водоліїв до проблем зі здоров’ям.

Риби

Спочатку Уран допоможе Рибам у вирішенні їхніх життєвих проблем. Це триватиме до середини вересня. Потім союзна Венера вже буде не в змозі стримувати цю потужну планету. Залишок року Рибам варто присвятити найважливішим справах. Потрібно буде відокремити важливе від удаваного.