Робіть це зі своєю пральною машинкою регулярно і вона буде служити вам набагато довше!

Привіт! Шановний читачу ми раді бачити вас на нашому сайті. В даній статті ми вам розповімо секрети доглядання за своєю пральною машиною. Як правильно чистити і чому це так важливо.

Приємного перегляду. Збережіть щоб не забути!

Повідомляє miysvit.pp.ua

А ви давно чистили гумку в вашій пральній машині? Так-так, ту саму, в барабані. Я, якщо чесно, часто про неї забуваю. Вірніше, забувала. До того моменту, як познайомилася з майстром з сервісу. Він не стільки докорив мене за забудькуватість, скільки показав іншу сторону справи. Виявляється, він не раз стикався з ремонтом, якого можна було б уникнути, якби господині частіше виконували прості маніпуляції, надзвичайно важливі для ущільнювача. Взагалі-то я ціную свою пралку, тому урочисто пообіцяла (і їй, і собі), що тепер буду піклуватися про неї постійно і якісно. Як це робити правильно, я тепер знаю. Таїти не буду, ви теж можете все дізнатися.

Чому ущільнювач потребує окремої уваги

Всі деталі машинки потребують періодичного чищення і догляду. Ущільнювальна гумка не виняток. Справа в тому, що тут постійно підтримується висока вологість через безпосередній контакт з водою. Крім того, якщо ви «відкриєте» цей кожух, обов’язково знайдете там сміття. Чи не краще місце для зберігання будь-яких забруднень, знаєте!

Важливо!

Накопичився під гумкою сміття може призвести до утворення цвілі, гниття і появи неприємного запаху в корпусі машинки.

Загалом, ніякого вибору: чистити обов’язково! Але робити це потрібно грамотно. Будемо вчитися!

Чим чистити ущільнювач

Перш ніж приступати до чищення ущільнювальної гумки, варто підготувати необхідні матеріали:

Відмінним варіантом буде використання харчової соди. Вона не тільки очищає деталі, але і дозволяє позбутися від бруду і цвілі.

Різні антибактеріальні та дезинфікуючі засоби . Їх можна знайти серед побутової хімії, при цьому вони можуть використовуватися для туалету або для збирання ванної кімнати. Будь-який варіант миючого засобу з антибактеріальними добавками підійде для боротьби з цвіллю в гумовій манжеті Можна обійтися навіть звичайним господарським милом.

Ще одним варіантом є використання мідного купоросу . Хоча основною сферою застосування міді є обробка рослин проти шкідників, вона також справляється з забрудненнями і колоніями грибків на стінках пральної машини.

Можна скористатися підручними засобами, які знайдуться на кухні. Наприклад, обробити оцтом, содою, перекисом, лимонної або борною кислотою .

Важливо!

Будьте обережні з агресивними засобами, які роз’їдають гумові деталі. Переконайтеся, що обраний засіб підійде для взаємодії з гумою.

Як вибрати засіб з урахуванням забруднення

Для видалення плям і нальоту слід нанести харчову соду , змочену водою. Вона допоможе легко позбутися від бруду і не зашкодить елементам конструкції.

Якщо на корпусі під ущільнювачем утворився наліт і накип від тривалого використання , можна застосувати лимонну кислоту або таблетки проти вапна . Вони розчинять накип в ущільнювальному кожусі.

Для видалення іржі відмінно підійде ацетон або спеціальна рідина для зняття лаку . Ретельно нанесіть її на проблемні ділянки пральної машинки.

Щоб впоратися з неприємним запахом всередині пральної машинки , слід налити всередину барабана ефірне масло евкаліпта або лаванди . Можна також застосовувати звичайну білизну або лимонний сік . Стійкі аромати дозволять усунути запах цвілі і грибків.

Як чистити правильно

Але вибрати потрібний засіб – тільки половина справи. Головне – виконати процедуру правильно, щоб і результату домогтися, і техніці не пошкодити.

Виконуйте роботу за цим алгоритмом, тоді у вас все вийде.

Порядок виконання роботи

Рукою в спеціальній гумовій рукавичці відсуньте манжету. Постарайтеся вивернути її так, щоб внутрішня частина виявилася зовні. З складок між гумкою видаліть сміття, видимі ділянки цвілі і нальоту.

Нанесіть на губку засіб для чищення з дезінфікуючими добавками. Протріть всі елементи манжети.

Закрийте дверцята і залиште на кілька годин , щоб чистячі засоби подіяли.

Поставте пральну машинку на найдовший режим прання. Так всі елементи ретельно відмиваються від бруду і грибкових колоній.

Гарячою водою промийте всі елементи .

Витріть деталі сухою ганчіркою.

Дверцята залиште відкритими, щоб машинка висохла до кінця.

Увага!

Іноді грибки утворюють великі колонії і роз’їдають деталі конструкції. У важких випадках перед чищенням необхідно демонтувати кільце ущільнювача або замінити його.

Профілактичні процедури

Після того як ви позбулися бруду, варто задуматися про профілактичні заходи для запобігання повторних появ цвілі:

Після кожного прання відкривайте дверцята і ретельно витирайте всі деталі конструкції сухою ганчіркою.

Раз на місяць проводьте ретельне очищення пральної машинки.

Не забувайте видаляти великі частки сміття і залишаючогось після прання бруду.

Перед завантаженням речей уважно перевіряйте кишені на наявність зайвих предметів , які можуть застрягти в ущільнювальній гумці.

Забезпечте машинці рівну поверхню. Тоді вся вода з барабана видаляється через шланг і не затримується всередині.

Як бачите, нічого складного. А в якості подяки за додаткову роботу отримуємо пралку, що виконує роботу без проблем.

Користуйтесь! Дякуємо, що читаєте нас!