Робите лише гірше. Доктор Комаровський розкритикував народний метод боротьби від вірусів

Відомий український педіатр Євген Комаровський зробив у соціальних мережах публікацію, в якій розкритикував українців, які віддають перевагу ненауковим методам лікування нормальній медицині

Євген Комаровський звернув увагу українців на важливу проблему в сезон ГРВІ

З настанням осені, крім коронавірусу, який не дає українцям спуску цілий рік, почалося поширення і інших гострих респіраторних вірусних захворювань, у зв’язку з чим багато українців вдаються до відверто сумнівних методів для того, щоб захистити себе від вірусів. Про цю проблему в своєму профілі в соціальній мережі Instagram розповів відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський.

Так, у своєму пості Комаровський звернув увагу українців на те, що сучасній медицині поки невідомі речовини, нанесення яких на шкіру або слизові оболонки здатне захистити організм від вірусних захворювань. Експерт нагадав, що ні оксолінова мазь, ні бальзам» Зірочка», ні продукти бджільництва та інші народні методи ніяк не впливають на ймовірність заразитися ГРВІ.

Комаровський також пройшовся і за іншими методами нестандартної медицини, таким як розстановка по приміщеннях блюдець з нарізаною цибулею, який, на думку багатьох, повинен захистити від ГРВІ, в той час як діє діаметрально протилежно: цибульний запах тільки збільшує кількість мокротиння, викликає кашель і спазми бронхів.

Також деякою популярністю серед українців користуються так звані «блокіратори вірусів», які продаються різними шарлатанами і шахраями довірливим любителям магічно амулетів. Комаровський зазначив, що на відміну від намиста з леопардових зубів, які є вмістилищем доброго духу, який відганяє хвороби, в «блокіраторах» міститься діоксид хлору, який теж ніяк не відганяє вірус грипу.