Розкрито обставини раптової кончини зірки серіалу “Універ”: “Серце не витримало…”

Зупинилося серце російського актора, продюсера і сценариста Костянтина Глушкова, відомого за серіалами «Універ», «Ментовські війни» і «На розі, у Патріарших»

Трагедія сталася в ніч з 24 на 25 вересня, Глушкову було всього 56. Про горе повідомив у соцмережі його син, передає Politeka.net. За його словами, причиною смерті Глушкова став серцевий напад.

Вночі акторові різко стало погано, йому викликали «швидку допомогу». Лікарі зробили все можливе, але він помер у реанімації.

Все сталося стрімко, і родичі артиста тільки через кілька днів знайшли в собі сили опублікувати інформацію про його смерть.

«Йому стало погано вдома, відвезли на швидкій в лікарню, підтвердили інфаркт, зробили операцію, але серце не витримало…», — йдеться в повідомленні.

Син покійного повідомив також, що сім’я потребує фінансової допомоги.

«У ніч з 24 на 25 вересня з нами не стало мого тата Костянтина Глушкова. Буду вдячний за будь-яку фінансову допомогу на організацію похорону», — звернувся він до небайдужих.

У підсумку, Глушкова поховали 28 вересня на Алабушевському кладовищі в Зеленограді.

Користувачі висловлюють свої співчуття у зв’язку з відходом зірки серіалів:

«Чудовий, талановитий актор з великої літери! 🙌»; «Сумуємо! Чудова людина була😢»; «😪 Фанат був своєї професії, не так багато таких як він»; «Світла пам’ять, Костянтину Глушкову. Пам’ятаємо і будемо пам’ятати😢»; «Нічого собі. Дуже хороша людина і чудовий актор, дивився всі фільми з його участю, дуже шкода».