Розповідаю для чого я накриваю на кухні плиту мокрим рушником. З особистого досвіду

Практично кожна домогосподарка більшу частину свого часу проводить на кухні. Як правило, ця кімната є найбільш схильною до харчових забруднень. Особливу увагу варто приділити кухонній плиті. Саме цей елемент максимально забруднюється. Як я уникаю такої вельми поширеної проблеми, ділюся особистим досвідом.

Причини забруднення плити

Минулого тижня до мене в гості приходила мама, і як на зло, моя кухонна плита була сильно забруднена. Мені стало незручно перед мамою, і я послалася на вечірнє «збігання» варення. Завдяки маминій лояльності і розуміння, вона мені підказала як досить просто очистити її від  нагару.

Перше, що порекомендую Вам, це завжди мати на кухні під рукою соду, і оцет або лимонну кислоту. Саме ці компоненти досить просто видаляють нескладні забруднення як з плити, так і з будь-якої іншої поверхні. За рекомендаціями своєї мами, я засинала плями нагару содою і залишила їх в такому стані на пару годин. Через деякий час, вологою серветкою я почала протирати нагар, і на моє здивування всі плями дуже швидко зникли.

Аналогічна система очистки подібних забруднень відноситься і до оцту, але для максимального дії речовини, мама порадила попередньо накрити плями і нагар сухою кухонною серветкою і потім лити оцет. Тканина не дасть рідині розтікатися по плиті, і максимально вбереться в місця забруднень.

Як запобігти появі бруду на плиті

Виходячи з нашої розмови, мама порадила повноцінний спосіб уникнення забруднень плити в майбутньому. Перед тим як готувати, вона порекомендувала мені накривати плиту мокрим рушником.

Перше на що мама звернула увагу, це те, що мокра серветка не займеться, а це вже досить безпечно при її використанні.

Друге, якщо тканина буде мокра, то накип або витікання харчових продуктів відбуватиметься на неї, що таким чином повністю захистить плиту від забруднення.

Якщо приготування страв передбачає дуже складні інгредієнти, то вологу серветку можна посипати зверху содою. Цей компонент дозволить розчинити на тканині харчові елементи, які туди потраплятимуть під час готування.

Після приготування їжі, вам просто на просто потрібно буде прибрати серветку або ганчірочку і плита як новенька.

Поділіться цими крутими порадами з друзями – їм буде корисно!