Серце чоловіка було розбите, коли він зрозумів, куди тікає його песик кожного дня

Ця історія про відданість, справжнього кохання і вірності, а також про борг. І виявив всі ці якості зовсім не людина, а звичайний песик на прізвисько Цезар. Його господар, Аль Ільхан, став помічати, що вихованець кудись відлучається вранці. Коли це прийняло систематичний характер, він простежив за собакою і дізнався її сумну таємницю

Це Ільхан і Цезар. Звичайна людина і звичайний пес.

Цезар ніхто не відрізнявся свавіллям, був поступливим, тому дивацтва в його поведінці насторожили Ільхана. Коли чоловік вирішив простежити за песиком, він і гадки не мав, яким довгим буде шлях. Вони пройшли майже через все місто, на околицю. Цезар впевнено біг далі, до одного йому відомого місця, а Ільхан вже все зрозумів. І не сильно здивувався, коли прийшов на місце – до могили свого батька, Мехмета Ільхана.

Два роки тому старого Мехмета частково паралізувало і лікарі рекомендували завести для нього тварина-помічника. Сім’я Ільхан взяла з притулку безпритульного Цезаря – простого, але привабливого песика. За цей час Цезар настільки прив’язався до свого нового господаря, так звик допомагати старому, що і не мислив іншого життя. На жаль, роки взяли своє – одного разу Мехмета відвезли в лікарню і більше він додому не повернувся.

Цезар так і не побачив свого господаря, не зміг з ним попрощатися, як хотілося б. Однак він все розумів і знімок скорботного песика біля труни Мехмета Ільхана потрапив в Інтернет. Люди бачили його біль, але мало хто міг уявити, наскільки вона велика. Навіть сам Аль Ільхан не відразу зрозумів, а коли усвідомив – розплакався там же, на могилі батька разом з Цезарем.

Ніхто не може заборонити Цезарю сумувати про старому господаря і час тут не владний, песик буде завжди пам’ятати старого Мехмета.