Що відбувається в будинках, де росте алое

Звичайне домашнє алое, яке скромно стоїть на підвіконні, насправді дивовижна рослина. Так, квітучий алое мало хто бачив своїми очима, а тим часом це рослина з високою енергетикою, яка вбереже мешканців будинку від псування, захворювань, заздрісників і нещасть, інформує Ukr.Media.

Невибаглива рослина може радувати своєю присутністю дуже довгий час. Це не жарт, алое цілком собі може дожити до 100 років і більше. Такі “довгожителі” нерідко передаються у спадок з покоління в покоління і стають чимось на зразок талісмана для сім’ї.

Прикмети з алое

Як ми вже говорили раніше, алое — рослина надзвичайно позитивна. Вона завжди позитивно позначається на “погоді в будинку” і внутрішньому стані кожного з членів сім’ї. Саме через світлу енергетику рослини багато і висаджують її у себе вдома.

Алое є символом оздоровлення та очищення. Тому його можна садити в приміщенні, де знаходиться хвора людина. Неважливо фізично чи духовно. Вважається, що алое може навіть допомогти від затяжної депресії, адже світло і тепло, які містить в собі ця рослина, передаються людині з часом, і хвороба може відступити.

Більш того, абсолютно неважливо, який розмір і вік у цього сукулента. Алое допоможе тільки своєю присутністю, необов’язково, щоб у нього були великі габарити.

У стародавні часи саме квітучий алое застосовувався як засіб для усунення сильних болів і прискореного загоєння ран. Що цікаво, листя алое сушили і тільки потім використовували в якості оберега. Його вішали на шию хворому, і на цьому роль листя в лікуванні закінчувалася.

Вважається, якщо листя дорослого алое почали підсихати, а режим його поливів і якість ґрунту не змінилися, в будинку або квартирі відбудеться щось зовсім недобре. Навіть квітка може говорити про подібні речі: вона змінить колір і форму. Поки рослина приймає на себе частину негативної енергетики, мешканцям потрібно скоріше з’ясувати корінь наявної проблеми.

Віра і любов

Символ богині Венери — так, так, наше рідне алое. Тому вважається, що рослина дарує красу, свіжість і зміцнює романтичні стосунки між людьми. Є навіть послідовність дій, які повинна була виконати молода дівчина для залучення любові у своє життя:

  1. Зірвати 13 листів з сильної і дорослої рослини алое, щоб це не було для неї стресом.
  2. Подумки попросити у рослини вибачення.
  3. Прибрати листя в темне чисте місце на 12 днів.
  4. На 13 день дістати листя алое і спалити їх.
  5. Попіл розвіяти біля порога будинку коханої людини.

На весілля в деяких країнах прийнято замість класичних букетів дарувати алое. Молодята висаджують його в зручному місці і вважається, поки воно зростатиме і розвиватися, їх шлюбу нічого не страшно!

Квітучий алое в будинку

У домашніх умовах алое Віра цвіте дуже рідко. Але якщо вже рослина пускає стрілу з невеликими, але частими квітками на верхівці, вважається, що в будинку дуже хороша енергетика і відповідна аура для повноцінного розвитку. Розвитку сім’ї, відносин, духовного або кар’єрного росту.

Деякі кажуть навіть, що це ангел-хранитель допоміг. І якщо, наприклад, ви хочете дізнатися, чи надовго така благодать, просто порахуйте кількість пелюсток на одній квітці. Цифра і буде означати кількість років, скільки часу все ітиме добре.

Навіть місце, куди ви поставите горщик з квітучим алое, має значення. Східна сторона обіцяє нормалізацію відносин всередині сім’ї, запобігання сварок і конфліктів, а також фінансову гармонію. Якщо алое буде стояти на південній стороні, його господарів незабаром очікують поліпшення в особистому житті або появу нових романтичних почуттів до потрібної людини.

Помилки та міфи у догляді за алое віра

Посадка у кашпо. Кашпо — декоративний елемент, в нього вставляється простий пластиковий горщик із дренажними отворами. Інакше ви ризикуєте отримати кореневу гниль. Навіщо ускладнювати собі життя.

Полив за розкладом. На випаровування вологи впливає безліч факторів, поливайте, коли ґрунт просохне зверху на 1-2 см.

Досвічування звичайні лампи для приміщень. Фітолампа має певну потужність, спектр і довжину хвиль, саме це допомагає рослинам.

Народні засоби. Чайна заварка, горілка, кавова макуха та інші. Можна сильно підвищити кислотність ґрунту та залучити плісняву та мушок. Не бачимо сенсу у цих методах, коли є перевірені та бюджетні комплекси.

Жаль стригти. Іноді стрижка може не лише повернути пишний вигляд рослині, а й урятувати її від загибелі.

Використання добрив дуже часто. Рослина не може споживати більше, ніж їй потрібно і надлишки осідають у ґрунті. До того ж, можна обпалити коріння або отруїти рослину.

Стоїть “біля вікна”. Якщо за шторою, то не рахується і сонця там немає.

У приміщенні, де поставили горщик з алое, відчувається, що дихати стало набагато легше, тут комфортніше працювати і відпочивати, думки нарешті приходять до одного знаменника. Ми бажаємо, щоб такі відчуття не покидали вас ніколи незалежно, де ви знаходитеся.