Щоб не хворіти – приберіть кислоту! 10 способів поліпшити баланс в організмі

Підвищення рівня кислотності в організмі – тривожна ознака. Так відбувається, коли в раціоні людини переважають бутерброди, солодощі та інші продукти з додаванням рафінованих цукрів і генномодифікованих добавок.

Наслідок такого харчування загрожують – кисле середовище сприятлива для виникнення надлишкової ваги, захворювань і головне – онкології, причому злоякісного характеру.

Виправити ситуацію просто. Створення в організмі лужного середовища буде вашою зброєю для відновлення балансу і збереження здоров’я.

10 способів створити в організмі лужне середовище

1. Почніть день зі склянки води і додавання туди вичавленого соку лимона. І хоча у нього кисле середовище, але природа лимона інша. У цитрусових багато корисних речовин, в тому числі і антиоксидантів. Тому стакан чарівної рідини почистить організм.

На другий день радимо випити склянку кип’яченої води з додаванням 1 чайної ложки яблучного оцту.

2. Нехай в раціоні будуть салати, заправлені лимонним соком і рослинною олією: соняшниковою або оливковою. Овочі та зелень – джерела лужних мікроелементів натрію і кальцію. Таке твердження стосується і фруктів. Дари природи зроблять в організмі здоровий pH-баланс.

3. Для перекусу підійде сирий несолоний мигдаль. Горіх багатий мікроелементами, що створюють лужне середовище. Мигдаль знижує цукор у крові.

4. По можливості включіть в харчування питво мигдального молока. Інший варіант – приготування смузі з ягід з зеленим порошком типу спіруліни. Вчені довели, що мигдальне молоко перевершує коров’яче за низкою корисних властивостей.

5. Активний спосіб життя і звичайна зарядка внесуть свій вклад в створення нормального балансу в організмі. Заняття спортом створюють навантаження на м’язи, допомагають з тканин виводити кислі продукти.

6. Практикуйте глибоке дихання на свіжому повітрі. У куточку природи, де повітря насичене киснем до того ж попийте чистої води, щоб максимально вивести з організму шлаки.

7. М’ясо – джерело кислоти в організмі. Дайте йому перепочинок – влаштуйте розвантажувальні дні без курки, свинини і яловичини 1-2 рази в тиждень.

8. Виключіть з раціону десерти з підвищеним вмістом цукру і газовану воду. Цукор в організмі перетворюється в кислоту, щоб відновити баланс тільки від 200 мл газованого напою, потрібно 30 склянок води!

9. Нехай на вашому столі щодня будуть овочі. Виняток – картопля, яка через вміст крохмалю і інших з’єднань сприяє створенню кислотності. Їжте солодкий перець, спаржу, брокколі, баклажани, кабачки.

10. Зверніть увагу на брюссельську капусту. Її маленькі «качани» поживні і створюють лужне середовище. Славиться овоч і корисними ферментами.