Щоб по-багатому: українська поліція пересяде на модні позашляховики. Фото

Стало відомо, на яких автомобілях тепер їздитимуть співробітники Національної поліції

Український правоохоронці вже досить довгий час глобально не оновлювали свій автопарк і, схоже, нарешті зважилися на цей шок.

Нещодавно був проведений тендер, за підсумками якого Національна поліція замовила велику партію корейських кросоверів Kia. Про це повідомляє iнформаційний портал “MMR“.

Повідомляється, що таке велике замовлення обійшлося в 52,30 мільйона гривень. ТОВ “Промавтотехсервіс”, яке виграло тендери в обох лотах, практично не пропонував знижок. В рамках тендеру ТОВ зіткнулося з іншим ТОВ- “Корея Моторс”, що є офіційним дилером автомобілів корейського автовиробника в Україні.

Поліцією було замовлено сотню кросоверів Kia Sportage білого кольору, укомплектовані бензиновим двигуном об’ємом 1,6 літра. Половина із замовних машин обійшлися в 498 тисяч гривень з автомобіль, а другі п’ятдесят машин – 548 тисяч гривень. Різниця в ціні пояснюється відмінностями в обладнанні: половина машин буде обладнані світлодіодними панелями-балками синьо-червоного кольору, а також гучномовцями. Крім того, в машинах буде встановлюватися радіостанція.

Крім цього, компанія зобов’язана нанести на машини спеціальне маркування Національної поліції. Дешевша ж частина машин не матиме спеціального обладнання, замість балки будуть використовуватися сигнальні світлодіодні маячки синього кольору.

Відзначимо, що “Промавтотехсервіс” надав поліції автомобілі за більш вигідною ціною, ніж пропонується на офіційному сайті Kia, де вартість моделі Sportage в залежності від комплектації варіюється від 550 до 614 тисяч гривень.