Щоранку їла вівсяну кашу впродовж 6 місяців: ділюся результатами

Ось і підійшов до кінця експеримент. Вірніше сказати це був навіть не експеримент, а вимушений захід. Кожен мій ранок починався з вівсянки. Зараз я розповім Вам про свої зміни. Скажу відразу, що моє життя розділилася на До і Після.

Спочатку розповім Вам про те, як я вживав вівсянку. Перші кілька днів намагався їсти вівсянку приготовлену на воді, без додавання солі і цукру. Запивав великою кількістю води, але це було не дуже приємним заняттям. Потім я почав додавати різні фрукти. Найкраще підходять: банани, ківі, мандарин і лохина. Лохина була тільки по великих святах, так як ціни б’ють по кишені.

Перші зміни стосуються, природно, травлення. Через те, що в вівсянці міститься велика кількість клітковини спорожнення кишечника стало регулярним. Пропали запори та інші проблеми з травленням. Все працює як швейцарський годинник. Зараз буде дуже корисний пункт для людей, які страждають великими відкритими порами на обличчі. У мене вони були на носі і на щоках. Але буквально через місяць вживання вівсянки вони практично зникли. Чудеса косметології. Беріть на озброєння.

Спочатку статті я сказав, що вівсянку я почав їсти не для експерименту. Моя тітка розповіла мені про те, що вівсянка, при регулярному вживанні, дуже добре знижує артеріальний тиск. Дійсно, через 3 місяці, мій тиск став, як у космонавта, 120/80. Також вівсяна каша вранці підійде тим, хто стежить за своєю фігурою. Вівсянка дуже ситна. Після сніданку мені не хотілося їсти ще 3-4 години, навіть не хотілося перекусити.

Підсумком стало те, що за 6 місяців я схуд на 6 кілограм, при цьому майже нічого не роблячи. Вівсяна каша дійсно змінила моє життя. Про зміни можна писати дуже багато, але вони не настільки суттєві. Відчуття легкості, зменшення рівня холестерину, поліпшення якості сну і багато іншого.