Сім’я з немовлям оселилася в халабуді з гіпсокартону: паперовий будиночок, плач і “замерзлі” памперси

8 жовтня 2021 року, на просторах соціальної мережі Facebook, на сторінці телекомпанії «Магнолія-ТВ» з’явився відеоролик про ситуацію, що склалася на ВДНГ в Києві.

Справа в тому, що там була виявлена сім’я, яка проживає на території архітектурного комплексу в жахливих умовах — в побудованому будиночку з листів гіпсокартону.

ВДНГ, скріншот: Facebook

Відомо і те, що живуть чоловік з жінкою не самі, а з немовлям. Дитинці доводиться спати не в ліжечку, а в дитячому майданчику.

«7 жовтня, поліція вже приходила на це місце і вилучила немовля у батьків. Повернути дитину вони зможуть, якщо поліпшать свої житлові умови. Сьогодні правоохоронці прийшли з’ясовувати особи чоловіка і жінки і чому вони живуть на вулиці», — йдеться в публікації.

ВДНГ, скріншот: Facebook

Досі залишається невідомим, чому батьки не можуть забезпечити собі життя в хостелі, готелі або квартирі. Але до перевірки вони пообіцяли, що зможуть знайти інше житло і все ж залишилися в будиночку з гіпсокартону.

«Слава Богу, встигли зберегти життя дитини, аж не віриться, що органи опіки заробили з великим задоволенням, з ентузіазмом, найбільше поганяли згори, зазвичай вони рівно сидять на попі», — пише один з користувачів в коментарях.