Син не здав батьків до будинку для літніх людей, а поселив їх в підвалі, зробивши в ньому затишний люкс

З будь-якої ситуації  є вихід. 

Шонн і Джіні — це звичайна пара, достаток яких нижче середнього. У них власний маленький будиночок на три кімнати з невеликою ділянкою. Місця взагалі не вистачає.

В одній кімнаті живе син з невісткою, в інший донька, та й якось тіснилися. Але згодом нещастя внесло власні корективи.

Понад 60 років батьки Шона прожили разом. Але їхнє здоров’я погіршувалося, а згодом в його батька виявили деменцію. Згодом дружина перестала справлятися з доглядом за чоловіком та ще й зламала собі стегно. Обидвоє потребували допомоги.

Джіні тоді висунула пропозицію чоловікові продати два будинки: їх власний та батьків, й купити один більший, щоб всім вистачало місця. Шон довго переглядав пропозиції, однак все одно було потрібно докладати ще чималу суму, яку він просто не мав. Тоді він бачив лише один вихід — відправити батьків у дім пристарілих та відвідувати їх. Правда, йому було моторошно від цієї думки.

Жінка Шона тоді вже почала роздумувати над кредитом, а сам Шон знайшов для себе рішення — він самостійно зробить житло батькам у власному будинку.

У підвалі дому була обладнана кімната для відпочинку. Тут стояв більярд і було два дивани. Приміщення потрібно було реконструювати, зробити ремонт та утеплити. Цим і зайнявся чоловік. Він у підвалі зробив не лише гарні кімнати, а й створив кухню та ванну кімнату. 

Тепер його батьки мають власну повноцінну квартиру, а в Шона не щемить серце, адже найрідніші люди — поряд.

Що ви думаєте про такий вчинок чоловіка?