Смартфони відправляться на звалище: у вересні не зможуть отримати доступ до ряду популярних додатків як пошта Gmail, відеохостинг YouTube

Українцям скоро обмежать доступ до популярних додатків

Для сучасної людини смартфон став вже не розкішшю, а необхідністю. Зараз мобільний телефон є практично у людей будь-якого віку. Сучасні гаджети мають безліч корисних функцій. Однак, понад 250 тисяч абонентів трійки лідерів мобільного зв’язку в Україні – “Київстар”, Vodafone і lifecell незабаром зіштовхнуться з незручностями через рішення компанії Google.

Найбільші мобільні оператори попереджають своїх абонентів, що починаючи з 27 вересня поточного року вони не зможуть вже отримати доступ до ряду популярних додатків від компанії Google.

Через це для багатьох смартфон просто стане непотрібним, адже якщо не вжити заходів, то користувачі просто не зможуть увійти у свій обліковий запис.

Йдеться про такі популярні програми на смартфоні, як пошта Gmail, відеохостинг YouTube, а також потрібний додаток Google Maps.

Така не райдужна перспектива загрожує тим, у кого зараз встановлена застаріла операційна система на гаджеті -Android 2.3.7 і ще старіші оновлення.

Як виявилося, таких користувачів в Україні чимало. Тільки серед абонентів компанії “Київстар” за підрахунками 100 тис. користувачів користуються такою операційною системою, а у компанії Vodafone і того більше – 130 тис. Менше абонентів це торкнеться у компанії lifecell.

Однак, якщо підсумувати всю кількість абонентів у трійки популярних мобільних операторів, то проблеми з доступом зовсім скоро до перерахованих вище програм виникнуть у 250 тисяч абонентів.

Щоб компанія Google не блокувала доступ і абоненти могли як і раніше використовувати всі додатки, потрібно до 27 вересня оновити операційну систему на смартфоні як мінімум до версії 3.0.

Таке рішення у відомій компанії було прийнято у зв’язку з тим, що смартфони зі старою операційною системою більш уразливі для хакерів, тому компанія не може гарантувати користувачам повну безпеку від витоку їх даних.