“Спочивай з миром”: знайдено тіло знаменитого музиканта, який допоміг багатьом співакам

Тіло лідера знаменитого гурту Nouvelle Vague Олів’є Лібо знайшли в його будинку

Відомий гітарист, продюсер і автор пісень знайдений мертвим у віці 57 років. Про це повідомило видання Liberation. Поки точні причини смерті, а також дата і місце прощання з ним не розкриваються.

Лібо народився і творив у Франції. З юних років він захоплювався музикою і брав участь в декількох невеликих проектах. У 1989-му році він заснував гурт Les Objets, з яким випустив два альбоми.

Однак, справжня популярність прийшла до музиканта після появи гурту Nouvelle Vague, який він створив разом з Марком Колленом в 2003-му році. Дебютний альбом музикантів включав кавери на пісні таких легенд, як Depeche Mode, The Clash, Joy Division, Tuxedomoon та інших.

Гурт був відомий тим, що постійно змінював своїх вокалісток. Багато з них згодом побудували успішні кар’єри соло.

Сам Лібо також випускав сольні пісні.

Музичний світ Франції виявився вражений смертю Олів’є.

«Пішов з життя Олів’є Лібо, французький музикант і продюсер, який отримав популярність за свою роботу в Nouvelle Vague. Спочивай з миром«, «Пішов з життя засновник гуртів «Nouvelle Vague» і «Les Objets» Олів’є Лібо. Чудовий музикант», «сумно чути про смерть Олів’є Лібо», «безмірна печаль після новин про смерть Олів’є Лібо, засновника Objects і Nouvelle Vague. Друг протягом 30 років», — пишуть у соцмережах.