Старт опалювального сезону: скільки заплатимо за теплі батареї. Ціни по регіонах

Українцям розповіли, скільки їм доведеться заплатити за газ.

Так, українцям назвали ціни, які були встановлені на прийдешній опалювальний сезон. У жовтні ця ціна залишиться без змін. Про це повідомляти консультаційний центр Газ Правда.

Залежно від компанії, річна, фіксована ціна газу в жовтні буде коливатися від 7,80 до 13,50 грн за кубометр, уточнюють в центрі.

Але як відомо, що більшість газових постачальників встановили ціну не більше 9 гривень за один кубометр газу. Також став відомий список постачальників, які запропонували найнижчі ціни на газ. Це такі компанії як Агросинтез Трейдинг – 7,80 грн за кубометр, Евода Трейд КП Луцькводоканал – 7,88 грн за кубометр, Черкасигаз збут і Уманьгаз збут – по 7,89 грн за кубометр і ГК Нафтогаз України – 7,96 грн за кубометр.

Найвищі ціни на газ встановлені в Чернівецькій, Житомирській та херсонських областях. Там українці заплатять за опалення саме більше.

З травня 2021 року по квітень 2022 року в Україні як базова діє саме річна ціна. Її постачальники можуть змінювати тільки в бік зниження.

Крім того споживачі за своїм бажанням зможуть вибрати для себе і своєї сім’ї та інші тарифи. Наприклад, місячний або річний. Ціна в такому випадку буде теж відрізнятися. Але це вже залишається на розсуд самих українців.

Варто пам’ятати, що при виборі місячного тарифу доведеться оплачувати кожен місяць рівними частинами. Вартість кубометра газу при цьому не змінюється до кінця опалювального сезону, але можна уникнути пікового навантаження на сімейний бюджет в холодні зимові місяці, рівномірно розподіливши витрати на інші місяці.