Степан вмовив Ольгу їхати на заробітки. У рідному селі роботи не було, а їм ще сина потрібно на ноги ставити. Залишати молоду дружину одну не хотілося, а разом веселіше та й зароблять більше, але згодом Степан зрозумів, що робить помилку

Ольга не дуже хотіла залишати маленького синочка на батьків, але чоловік пообіцяв, що вони скоро повернуться.

Степан знайшов собі роботу вантажником, а Ольга прибиральницею в дорогому ресторані. Цілими днями пропадали на роботах і намагалися економити на всьому, щоб побільше відкласти.

Адміністратор ресторану, в якому працювала Ольга, допомогла їй знайти ще підробіток. Тепер на вихідних жінка прибирала будинки багатіїв. Робота не складна, а платили добре. Часу на відпочинок у подружжя не було, зате зароблених грошей з кожним днем ​​ставало все більше і більше.

Трохи грошей пересилали в село для сина, а на чужині на себе намагалися багато не витрачати. Степан особисто стежив, щоб дружина купувала продукти тільки зі знижкою. Так минув рік.

Подружжя майже не проводили разом час, бачилися лише пізно ввечері, коли обидвоє поверталися втомлені додому. Одного ранку, поки Степан стояв біля вікна і пив каву, Ольга вибігла з дому і сіла в шикарне авто. Було схоже, що водій чекав саме її.

Степан не міг знайти собі місця. В голові роїлися всілякі думки і він раптово усвідомив, що весь цей час зовсім не надавав дружині ніякої уваги. Вона ще зовсім молода дівчина, і природно, що їй хочеться ходити на побачення, купувати гарний одяг. А він її залишив без цього всього та ще й змусив заощаджувати.

Всю зарплату дружини він відразу забирав і відкладав, виділяючи їй тільки на проїзд і продукти додому. В той момент, він дуже пошкодував про все. Йому не хотілося вже ні грошей, ні хорошого життя. Хотілося тільки бачити щасливу дружину поруч. Він без кінця дзвонив Ользі, але її телефон був недоступний.

З роботи Степан вирішив відпроситися. Пізно ввечері Ольга повернулася додому і відразу почала розповідати про свій день. З’ясувалося, що на тій машині за нею приїхала адміністратор ресторану і їй вдалося заощадити на автобусі до роботи. А телефон вона забула зарядити, так і не відповідала на дзвінки.

А ще вона дуже добре заощадила на продуктах, тому що в одному магазині були великі знижки на честь відкриття.

Степану стало дуже соромно перед дружиною. Мало того, що останнім часом він не приділяв їй достатньо уваги, так і сьогодні заревнував через дурниці.

Степан поклав продукти в холодильник, а Ользі сказав одягати її краще плаття, тому що сьогодні вони повечеряють в ресторані, а завтра підуть в театр. Адже в житті стільки всього, а вони всю свою молодість витрачають даремно.

Крім того, подружжя вирішило, що Ольга більше не буде прибирати будинки, а на вихідних вони будуть ходити на побачення. Також домовилися, що ще три місяці працюють, а потім повернуться додому. Восени син піде в перший клас і вони зобов’язані бути поруч.