Стійкі плями з підвіконня зникнуть швидко і без сліду! Оcь, що потрібно зробити!

Не можете відмити стійкі плями від підвіконні? Пропонуємо вам простий і доступний засіб для того, щоб ваші білі підвіконня завжди сяяли чистотою!

Дізнайтеся тут як відмити пластикове підвіконня від бруду, усунути сліди від квіткових горщиків, цвіль і сліди інших забруднень. Джерело

Чим відмити пластикове підвіконня

1. Для видалення звичайних забруднень користуйся вологими серветками для прибирання, призначеними, наприклад, для миття холодильника або СВЧ.

2. Для видалення слідів від фломастерів, йоду, зеленки можна використовувати засіб для миття скла на основі нашатирного спuрту.

3. Якщо пляма не піддається, приготуй кашку з відбілюючого прального порошку і води, нанеси його на забруднення і залиш на 15 хвилин.

4. Зручна мочалка 2 в 1, яка підходить не тільки для очищення підвіконня: просто оберни господарське мило в непотрібний капроновий носок!

5. Плями іржі видаляй за допомогою нерозбавленої оцтової есенції. Не забудь про гумові рукавички, кислота не щадить шкіру!

6. Повернути поверхні втрачену білизну допоможе хлорвмісний відбілювач. Нанеси, розподіли за допомогою губки і змий. Процедуру краще проводити при відкритих вікнах.

7. Харчова сода зарекомендувала себе як ефективний засіб для боротьби з чорною пліснявою. Приготуй рідку кашку з соди і води і нанеси її на уражені грибком ділянки. Через 30 хвилин потри поверхні губкою і змий водою.

8. Якщо твоєму підвіконню вже ніщо допомогти не в силах, є відмінне рішення! Зараз на ринку існує величезний вибір самоклеючої плівки різних кольорів та фактур. Можеш зупинитися на звичайній білій або підібрати підходящу до стилістики інтер’єру. Зручність плівки в тому, що її можна в будь-який момент змінити на нову.